Dame prehovoril o merchi. Jeho veci sa tešia veľkej popularite

Dameho album 100RY budú mať prví z nás možnosť počúvať už cez víkend. Samotný raper si dáva s prezentáciou jeho druhého sólového CD naozaj záležať, denne informuje o tom, ako tvoril jednotlivé skladby, pričom aj jeho kadencia príspevkov na sociálnej sieti Instagram išla nahor. Dame sa ľuďom prihovára, ale čo je dôležité, nie je to so zbytočnosťami, fanúšikom má čo povedať. Jemnou okľukou im najnovšie povedal o tom, že záujem o jeho merch je skutočne veľký. Avšak, dá sa povedať, že neprekvapivo.

Dame sa prihovoril svojim priaznicvom. „Momentálne moja obľúbená mikina ? ktorú mám aj ja len preto, že sa jedna do.ebala a je na nej malá diera ? Malá diera bola u nás v Dúbravke hovorovo ovčí syndróm hahahahaha,“ začal člen populárnej skupiny DMS svoj krátky prehovor. Dame, ktorý nemá príliš v láske prezentovanie samého seba a celkovo sociálne siete si robí svoju „domácu úlohu“ k prezentácii nového albumu naozaj poctivo. Dávame mu za to palec hore.

Dame pripravil merch aj k novému albumu, pričom po veciach sa ľudovo povedané len tak zaprášilo. Ktovie, či to niekto čakal, ale je to jednoducho fakt. „Prvý drop vecí @dame100ry bol za minútu preč. Ale zopár vecí som bežným domácim násilím prinútil @miatom ušiť, aby som pribalil k pár predobjednávkam, takže sa tešte tí, čo nemajú mentalitu klasického slovenského zgúňača, čo chce všetko zadarmo a podporili moj nový album?  Už v sobotu posielame kódy a počúvate album?,“ zakončil. Takže, ak sa vám podarilo získať nejaké Dameho veci, môžete si mädliť ruky, pretože to bolo skutočne veľmi rýchlo preč.

Dameho album už bude čoskoro vonku, momentálne sme z neho videli tri skladby – 100RY, rovnomenný track s názvom albumu, ku ktorému Dame robil sám videoklip. Po tom skladbu Za vás, na ktorej hosťuje Emma Drobná a odkaz tejto piesne je skutočne veľmi hlboký. A potom je tu aktuálna vec Zrazu, kde je Dame so Separom, Smartom a chalanmi zo skupiny Nerieš, pričom klip je skutočne záležitosťou, ktorú chcete vidieť. Tešíme sa, čo príde ďalej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pamätáte si na časy, keď Kali vedel poriadne pritvrdiť?

Foto: Dame, profil Instagram

Odporúčame