Dalyb sa vracia po vyše roku. Prečo je Spitter a kedy bude album?

Dalyb sa v priebehu rokov stal plne etablovanou postavou slovenskej rap game. Niektorí ľudia ho stále vnímajú ako člena new schoolu. Faktom ale je, že z novej školy patrí tento interpret medzi najskúsenejších. 

Dalyb je (konečne) späť

Trvalo to možno o niečo dlhšie, ako niektorí z vás čakali, ale člen košickej skupiny Haha Crew je späť. Rok a tri mesiace nič nevydal, ale to je teraz už minulosťou. Dalyb o sebe dáva vedieť novým singlom, ktorý nesie názov „Spitter“. „Som spit-spit-spitter, strieľam bars jak sniper,  vraj pomaly ďalej zájdeš, f.ck it, ja som šprintér,“rapuje v novom songu. Fresh novinku si môžeš vypočuť v nižšie priloženom videu.

Skladba „Spitter“ uzrela svetlo sveta v posledný júlový deň, pričom z toho, čo je známe, by nemalo ísť o ojedinelú lastovičku. Práve naopak, Dalyb chystá nový štúdiový album, na ktorý už nebudeme čakať tak dlho, ako by sa mohlo zdať.

Konkrétne jeho nové CD vyjde pravdepodobne koncom leta. Tento Košičan si pôvodne získal meno ako producent a tvorca beatov, ale s pribúdajúcim časom sa čím ďalej tým viac preukazoval ako rapper.

A taktiež ako človek, ktorému nie je cudzia móda, čo je cítiť aj z aktuálneho videoklipu. Ten vznikol počas photoshootingu a vytvoriť ho trvalo cca 30 minút. Šikovné, no nie?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Dalyb profil na IG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.