Ďalší seriál, ktorý vyzerá na úspech roku 2022

Nový seriál The Peripheral( Zdroj: YouTube/Prime Video)

#Posledné mesiace sa vrece so seriálmi akosi roztrhlo. V novembri doslova skoro vybuchol seriál Wednesday. Začiatkom jesene tu bol Jeffrey Dahmer a teraz prichádza novinka, ktorá ťa má ako diváka prinútiť rozmýšľať nad ľuďstvom.

Sci-fi seriál, v ktorom hlavú postavu stvárni Chloë Grace Moretz si zatiaľ našiel svojich fanúšikov a nie je ich málo. Sériu môžeš vidieť na Amazon Prime Video už od 22. októbra 2022. Séria obsahuje 8 epizód. Seriál s názvom ,,The Peripheral“, ktorý vytvoril producent Scott Smith vychádza z knihy. Tá vyšla v roku 2014 a napísaná je od spisovateľa Wiliama Gibsona.

„The Peripheral“ sa sústreďuje na Flynne Fisher, ženu, ktorá sa snaží držať pohromade kúsky svojej rozbitej rodiny v zabudnutom kúte Ameriky zajtrajška. Flynne je inteligentná, ambiciózna a odsúdená na zánik. Nemá žiadnu budúcnosť. Kým si ju budúcnosť nezavolá. Periféria je oslnivým, halucinačným pohľadom na osud ľudstva – a to, čo sa skrýva za ním, rozpráva ako rozprávač William Gibson. Flynne stvárnila práve herečka Chloë Grace Moretz

Napriek tomu, že ochvíľu to budú dva mesiace od prvej série diváci sú nadšení zo seriálu. Mnohí z nich sa zhodli, že by mohlo ísť o najlepší seriál roka. Väčšina používateľov Twitteru sa rozhodla: ,,The Peripheral (zatiaľ) je jednou z najlepších show roka.“ Ďalší spomínajú, že jediným nedostatkom seriálu je zatiaľ to, že na druhú sériu si musia fanúšikovia počkať asi rok.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame