Konkurencia Netflixu a HBO GO je pre Slovákov dostupnejšia: Amazon Prime Video konečne ponúka české a slovenské titulky

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video konečne ponúka české a slovenské titulky (Zdroj: Unsplash/Glenn Carstens-Peters)

#Na Slovensku aj v Česku patrí Netflix aj HBO GO medzi najpopulárnejšie streamovacie platformy. Rozhodne však nie sú jediné, ktoré si môžeš predplatiť. Už niekoľko rokov je u nás dostupné aj Amazon Prime Video. To taktiež ponúka tisíce filmov a seriálov, no doteraz sa príliš veľkej popularite netešilo.


Poznáme dátum premiéry režisérskej verzie Justice League: Snyder Cut dorazí už v marci, pozrieť si ho budeš môcť na HBO GO


Dôvodom boli hlavne chýbajúce lokalizované titulky či dabing. Na ten sme totiž v prípade Netflixu či HBO GO už zvyknutí. To sa však mení. Ako informuje český portál zive.cz, Amazon Prime Video konečne začína pridávať nielen slovenské titulky, ale aj zvukové jazykové stopy v češtine.

Cena streamovacej platformy sa totožná so sumou HBO GO. Za 5,99 eur dostaneš nielen prístup do knižnice, ktorá obsahuje napríklad americkú verziu The Office, Mr. Robot, Dva a pol chlapa či The Boys, ale rovno aj 4K kvalitu obrazu a Dolby Atmos zvuk. Dáš Amazon Prime Video šancu? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: zive.cz, primevideo.com
Odporúčame