D3 a CHRIS G predstavili tematickú novinku Amstermood, ktorú doplnili o klip priamo z Amsterdamu

D3 alebo D3VIANT je pre našich čitateľov známy pojem. Okrem víťazstva nášho prvého Contest of Talents ho čitatelia môžu poznať vďaka výbornej skladbe F*ck You, ktorá zožala na našom portáli obrovský úspech a bohužiaľ je aktuálna aj v roku 2020.

Tentokrát sa nám však o slovo Martin prihlásil s úplne iným typom skladby. Jedná sa o chillovicu z Amsterdamu, na ktorej sa predstavil spolu s parťákom Chrisom v rámci svojho albumu Chcem Vidieť Svet. Viac o skladbe ako aj o projekte nám povedal samotný D3:

Na albume Chcem Vidieť Svet som začal pracovať približne v auguste 2018, kedy sa natáčalo na Korfu. Postupne som písal ostatné songy a s frajerkou sme natáčali v Paríži, v Londýne, v Barcelone, v Benátkach, v Amsterdame a zakončili sme to v septembri minulého roka na Bali. A samozrejme sú aj zábery z Bratislavy ku skladbe Outro.

Čo sa týka novinky Amstermood, na feate je Chris G a tento trip sme si mega užili tak dúfam, že vy si rovnako užijete klip a budete sa cítiť ako v Amsterdame.

My už len dodáme, že novinka vychádza pod našou hlavičkou a už čoskoro sa môžte tešiť aj na ďalšie skladby zo spomínaného projektu. Teraz už samotná skladba.

 

 

Odporúčame