Priatelia až za hrob: Známa herečka prehovorila, prítomnosť zosnulého kolegu pociťuje dodnes

Seriálová Monika zažíva hlboké emócie a smútok, a prezradila, že vie o tom, že ju Matthew Perry chodí navštevovať (Zdroj: Instagram/@friends)

#Pred pár mesiacmi odišiel do hereckého neba, no aj napriek tomu je stále v našich srdciach. Milovníci legendárneho seriálu Priatelia nikdy nezabudnú na fantastického Matthewa Perryho, ktorý stvárnil jednu z hlavných postáv príbehu. Jeho herecká kolegyňa a seriálová soulmate po vyše pol roku od jeho smrti tvrdí, že Matthewovu prítomnosť stále cíti!

Smútok za kolegom

Portál People uvádza, že herečka Courteney Cox prezradila svoje tajomstvo. Podľa jej slov cíti prítomnosť svojho hereckého kolegu aj po viac ako pol roku od jeho smrti. Seriálová Monika zažíva hlboké emócie a smútok, a prezradila, že vie o tom, že ju Matthew Perry chodí navštevovať. Svoje pocity odhalila pred svetom v rozhovore s Jonathanom Vigliottim z CBS Sunday Morning, kde spomínala na svojho hereckého kolegu a dlhoročného kamaráta.

@cbssundaymorning “I sense Matthew’s around for sure.” Actor and businesswoman @Courteney Cox remembers her co-star Matthew Perry as a beloved „family member“ and cherished colleague. Here she explains the enduring impact Perry’s spiritual presence has in her life today. #courteneycox #matthewperry #friends #remebering ♬ original sound – CBS Sunday Morning
 

Spomína na neho v dobrom

Stret s nadprirodzenými javmi medzi nebom a zemou nie sú výnimkou ani medzi celebritami. Ako seriálová Monika prezradila, jej soulmate Chandler nie je jediným, kto ju takto „navštevuje“.

„Bol taký zábavný a mal veľké srdce. Bojoval. Som veľmi vďačná, že som s ním mohla toľko rokov tak úzko spolupracovať. Často ma navštevuje, ak tomu chceme veriť. Hovorím so svojou mamou, otcom a aj s Matthewom,“ povedala v rozhovore.

View this post on Instagram

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Spomienka na sociálnej sieti

Herečka na svojej sociálnej sieti zverejnila krátky klip seriálovej scény, kde hrala legendárnu Moniku po boku Chandlera. V inom poste sa zasa emočne otvorila a s fanúšikmi sa podelila o momenty, ktoré so zosnulým hercom zažila.

„Aby som povedala príbeh, Chandler a Monika spolu mali stráviť v Londýne jednu noc. Ale reakcia publika bola jednoznačná, preto to bol začiatok ich milostného príbehu,“ vyjadrila svoju vďačnosť za každý moment herečka. „Mám pocit, že existuje veľa ľudí, ktorí tam sú a vedú nás. Cítim to tak, áno, že Matthew okolo mňa je,“ uzatvorila svoje rozprávanie v rozhovore pre CBS Sunday Morning Courteney Cox.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame
Čítať viac