Hviezdny Conor McGregor z UFC poslal maskota do nemocnice (VIDEO)

Conor McGregor - maskot (zdroj: Twitter/ClutchPoints)

#Írsky bojovník Conor McGregor nemal zápas v UFC už dva roky, ale stále je prvotriednou športovou superstar, o ktorej sa hovorí prakticky denne. The Notorious dal o sebe aktuálne vedieť nie práve ideálnym spôsobom.

Conor McGregor na NBA

V tejto chvíli ešte stále prebieha finále NBA, v ktorom basketbalisti Denveru Nuggets vedú nad Miami Heat 3:1 v sérii a v noci na utorok môžu získať svoj prvý titul v histórii. Počas uplynulého týždňa boli na programe dva zápasy na Floride, kam zavítal aj írsky bojovník Conor McGregor. Je zvykom, že v hale sa počas zápasov tohto druhu nachádza množstvo celebrít z rôznych odvetví, nielen športových. 

A nebol by to rodák z Dublinu, keby sa nedostal do centra pozornosti. Počas jednej pauzy v prerušenej hre dostal McGregor priestor urobiť si promo. Jeho súčasťou mala byť „akože“ bitka s maskotom Heat Burniem, ktorý je medzi fanúšikmi veľmi populárny. 

Ako pojednáva video vyššie, nedopadlo to podľa predstáv. Conor sa dostal s maskotom do jemnej potýčky, ktorá vyústila tým, že ho McGregor reálne trafil. A dostať ranu od profesionálneho fightera nie je zábava. Maskot musel byť následne prevedený do nemocnice, kde podstúpil vyšetrenia. Šéf UFC Dana White sa nechal počuť, že maskot nemal Conora provokovať a Ír by po ňom nevybehol. Nuž, internet má opäť o čom minimálne pár dní diskutovať.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, MMA News
Odporúčame