Conor McGregor a bitky bez rukavíc: Íra to láka, má to jeden háčik

Conor McGregor (zdroj: Twitter/BKFC, PL)

#Írsky MMA bojovník Conor McGregor si doslova robí, čo chce. Nedávno sa objavil na turnaji BKFC 41, kde sebe vlastným spôsobom prostredníctvom vyjadrení strhol pozornosť na seba.

McGregor s UFC problém nemal

BKFC je organizácia, kde sa fighteri bijú holými rukami, bez rukavíc. Treba však dodať, že The Notorious je stále pod zmluvou v UFC a podobné konanie by sa mu mohlo vypomstiť. „Neviem o tom, že by s tým mali problém. Nikto nič nepovedal. UFC má svoju pozíciu, nenachádza sa nič, čo by bolo nad nimi. A nič nad nimi ani nebude, taká je pravda. Preto si myslím, že s týmto problém naozaj nemali,“ rozhovoril sa rodák z írskeho Dublinu.

Conor McGregor (Twitter, Brian Lawless/PA Images)

Conor McGregor má platný kontrakt s UFC, pričom tento rok by sme ho mali vidieť v akcii v zápase proti Američanovi Michaelovi Chandlerovi. Taktiež je trénerom v rámci reality show The Ultimate Fighter. Ak by ale zmluvu nemal, išiel by si vyskúšať duel bez rukavíc aj on? „Jasné, išiel by som do toho,“ bez váhania odpovedal.

„Urobil by som to a urobil by som to rád. Všetky zápasy sú zaujímavé, ľudia sa nenudia a je skoro nereálne, aby tam bol nudný duel. V inej disciplíne takáto záruka nie je,“ dodal McGregor. Conor je prvotriedny biznismen, ktorý je úspešný v športovom odvetví aj mimo neho. BKFC by mohla byť ďalšia zaujímavá výzva jeho už teraz historickej kariéry.

Zdroj: hashtag.sk, MMA Fighting
Odporúčame