Nedá si pokoj! Conor McGregor má na krku opäť ďalší škandál, tentokrát ide o sexuálne obťažovanie

Conor McGregor na svojej jachte

Conor McGregor má na krku ďalšie obvinenie (Zdroj: Instagram.com/thenotoriousmma)

#Najznámejší MMA bojovník planéty Conor McGregor je opäť v problémoch. Francúzsky denník Le Parisien informoval o najnovšom prehrešku írskeho bojovníka. V noci zo 6. na 7. septembra mal McGregor, podľa svedkov posilnený alkoholom, sexuálnym exhibicionizmom obťažovať hostí v miestnom bare na ostrove Korzika.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Prebieha vyšetrovanie

Sťažnosť na McGregora bola podaná 10. septembra, kedy bol okamžite vypočúvaný a vzatý do väzby. Následne ho prepustili bez ďalšieho trestného stíhania. Situáciu by však mohli zmeniť výsledky rôznych testov, ktorých termíny presahovali zákonnú dĺžku policajného zaistenia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Nič nové pod slnkom

O prvý McGregorov škandál sa rozhodne nejedná. Najznámejším incidentom bývalého 2-násobného šampióna UFC je napadnutie autobusu s bojovníkmi. Kamery zaznamenali, ako Conor McGregor vozíkom rozbil okno na autobuse.

Minulý rok sa zaplietol do konfliktu s osobou, ktorá ho chcela odfotiť. McGregor jej vzal mobil z rúk, hodil ho o zem a pošliapal ho. Nemenej známy je aj incident so starým mužom, ktorého Conor fyzicky napadol, pretože nechcel piť whisky, ktorú predáva.

McGregor v rukách polície
McGregor v putách po ďalšom incidente (Zdroj: AP Photo/Julio Cortez)
Zdroj: leparisien.fr
Odporúčame