Kráľ je späť: McGregor sa vrátil z dôchodku a za 40 sekúnd totálne zničil svojho súpera

Conor McGregor Zdroj: Wikipedia/Andrius Petrucenia

#Najväčšia hviezda a vzor mnohých je späť. Práve on dopomohol k zviditeľneniu tohto športu vo svete. Reč je samozrejme o sebavedomom Írovi, Connorovi McGregorovi. Ten po neúspešnom zápase s Khabibom Nurmagomedovom v roku 2018 ohlásil odchod do dôchodku.

Veľký návrat superhviezdy: Conor McGregor chce v roku 2020 zápasiť až trikrát, v Moskve mal hneď na tlačovke potýčku

Neskôr však milo prekvapil fanúšikov MMA. Priznal totiž, že sa vracia do hry a počas tohto roku plánuje zápasiť až trikrát. Ten prvý (vstupný) zápas má úspešne za sebou. Nastúpil totiž pred pár dňami, konkrétne 19. januára v rámci UFC 246, pričom jeho súperom bol skúsený Američan, Donald Cerrone.

Connor bol pred zápasom považovaný za veľkého favorita, no to čo sa udialo, predpokladal iba málokto. Ír totiž od úvodu totálne demoloval svojho súpera. Najprv mu dával tvrdé rany svojim ramenom, v 20. sekunde nasledoval dokonale mierený kop a zápas rozhodca ukončil v 40-tej sekunde. Pre McGregora to bol návrat ako z rozprávky, pričom na svoje konto si vraj pripísal „slušných“ 80-miliónov dolárov. Sledoval si zápas? Čo hovoríš na návrat tejto legendy?

Zdroj: tmz.com, ufc.com, YouTube/UFC - Ultimate Fighting Championship
Odporúčame