Conor McGregor prišiel s ponukou na oživenie dávnej rivality: Toto by lákalo pozornosť

Aldo vs McGregor (zdroj: YouTube/UFC)

#Írsky MMA fighter Conor McGregor je známy nielen svojimi výkonmi v klietke, ale aj prehláseniami, ktoré hýbu športovou komunitou. Aktuálne prišiel s ideou, ktorá by vygenerovala veľké množstvo divákov aj peňazí. O čo ide?

Conor McGregor s boxerskou ponukou

Cez víkend sme mohli byť svedkami podujatia Gamebred Boxing 4, kde si medzi sebou v boxe zmerali sily niekdajšie hviezdy UFC a zmiešaných bojových umení José Aldo a Jeremy Stephens. V hale Fiserv Forum v americkom štáte Wisconsin v meste Milwaukee dvaja rozhodcovia určili nerozhodný výsledok 57:57, pričom jeden z arbitrov uviedol, že vyhral Aldo v pomere 58:56. 

Veterán Aldo potvdil, že fight game mu stále chutí. Bol vo výbornej forme a nechýbala mu energia, samozrejme, kredit si zaslúži aj Stephens. Ani jeden z nich to nepodcenil. Na tento duel reagoval prostredníctvom sociálnych sietí aj Conor McGregor, dávny Josého rival, ktorý ho zdolal v slávnom titulovom zápase na podujatí UFC 193 v roku 2015 po 13 sekundách. 

Conor na svojom profile na sociálnej sieti Twitter napísal strohý, ale o to údernejší status. „Ja a Aldo by sme mali boxovať,“ uviedol The Notorious. McGregor má s boxom skúsenosti, v minulosti čelil legendárnemu Floydovi Mayweatherovi. Momentálne nie je isté, či by možný duel Aldo vs McGregor v boxerskom ringu mohol nabrať reálne kontúry, ale neexistuje dôvod, prečo by v prípade zaujímavej ponuky k niečomu takémuto nemohlo dôjsť. 

Sleduj náš TikTok

Odporúčame