Čo si obliecť na jeseň? Prinesie so sebou kúsok leta, takto budeš určite vyzerať trendy

unsplash.com

#Množstvo jesenných trendov sa k nám vracia z minulosti. No nielen to. V chladnom počasí môžeme obohatiť svoj outfit aj prvkami, ktoré sme nosili v lete. Toto sa bude nosiť túto jeseň.

Neón

Zamilovala si sa aj ty cez leto do neónových farieb? Tak nezúfaj a nos ich aj naďalej, pretože túto jeseň ich ešte nebudeme odkladať. Okrem neónových odtieňov budú jeseni kraľovať aj výrazné krikľavé farby ako žltá, oranžová či červená. Neboj sa teda vyblázniť v móde a obleč si aspoň jeden výrazný kúsok, ktorým môže byť napríklad aj farebný kabát.

Kvetinová potlač

Zdá sa ti tento prvok na oblečení počas jesene divný? Rozhodne sa kvetov neobávaj, keďže budú túto sezónu mimoriadne trendy. Nosiť ich môžeš naozaj na čomkoľvek, no odporúčame ti kvetinovú potlač nekombinovať s inými vzormi.

https://www.instagram.com/p/B1mOTk4j23m/

Káro

Káro tu už bolo minulý rok a tento rok sa nič nemení. Vracia sa v podobe kabátov, no zazrieť ho môžeš aj na čižmách, nohaviciach alebo doplnkoch. V kurze sú najmä červeno – čierne farby károvaného vzoru. Radšej zvoľ kombináciu zemitých farieb ako príliš jasné farby.

https://www.instagram.com/p/BvbR0JOHNEq/

 

 

Blejzre

Elegantnejšie dámy si tento rok určite prídu na svoje. Pokiaľ k nim patríš aj ty, určite máš v skrini minimálne jeden blejzer. Neboj sa však zo svojho elegantného štýlu trošku upustiť a skús tento kúsok skombinovať napríklad s roztrhanými rifľami, bavlneným tričkom a teniskami.

https://www.instagram.com/p/B1v1QAdgWc6/

Vysoké čižmy

Odlož členkové čižmy hlboko do botníka a vytiahni tie vysoké, takmer až po kolená. Budú sa nosiť aj tie kovbojské, no stále platí to isté pravidlo – musia byť vysoké. Pokiaľ bude v septembri ešte teplo, nezabudni ich skombinovať s minisukňou a nejakým pekným svetrom.

Odporúčame