Čo si dal Rytmus vytetovať od Ivany TattooArt? Pozri si video

rytmus

Možno posledné tetovanie, ktoré si Rytmus dal. S týmito slovami prezentovala najnovšiu kérku člena Kontrafaktu Ivana Beláková.

Rytmusove tetovania sa s jeho imidžom spájajú už roky. No máloktoré z nich má pre neho taký význam ako práve najnovší prírastok od Ivany.

Rytmus na lôžku u Ivany Tattoo Art

„Legenda slovenského rapu! Som šťastná, že som mohla byť súčasťou niečoho tak krásneho a zmysluplného! A možno je to jeho posledné tetovanie…“ Svetoznáma tatérka Ivana Beláková aka Ivana TattooArt položila ruky (a strojček) na ďalšieho zo slovenských raperov. Po Frayerovi Flexkingovi, Majkovi Spiritovi a Kalim sa najnovšie od nej nechal potetovať aj ďalší z našich domácich raperov, sám Rytmus. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Belakova (@ivanatattooart)

Aké je Rytmusove najnovšie a najosobnejšie tetovanie?

Ivana na svojom Instagrame už v polovičke júla zverejnila príspevky, že sa jej do rúk zveril aj člen Kontrafaktu. Rytmus si od Ivany nechal vytetovať najosobnejšiu kérku, ktorú na svojom tele má. Ide o dve mená jeho najbližších – Jasmíny a Sanela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Belakova (@ivanatattooart)

Nedávno bola zároveň Ivana Beláková hosťkou u chalanov v podcaste Lužifčák. O ňom si môžeš viac prečítať v TOMTO ČLÁNKU. Okrem raperov a veľakrát spomínaných celosvetových osobností (Chris Brown, Lil Wayne a ďalší) sa u nej nechal z domáceho prostredia potetovať napríklad aj Martin Nikodým.

Odporúčame