OKTAGON 41 priniesol veľké výkony: Čo nám tento turnaj ukázal?

Karlos Vémola (zdroj: OKTAGON MMA)

#Cez víkend prebehol turnaj OKTAGON 41 v Liberci a opäť nebola núdza o nesmierne zaujímavé športové momenty. Čo nám toto podujatie zmiešaných bojových umení ukázalo?

Čo nám ukázal OKTAGON 41?

Organizácia OKTAGON MMA sa premiérovo predstavila v českom meste Liberec a nebola núdza o prvotriednu športovú šou. V hlavnom zápase večera predviedol fantastický výkon Dán Jonas Magard, ktorý predčasne ukončil Američana Gustava Lopeza a uhájil titul bantamovej organizácie. Divákov v hale nástupom aj výkonom už tradične bavil Václav „Baba Yaga“ Mikulášek, o pozitívne prekvapenie sa postaral Poliak Mateusz Strzelczyk, ktorému sa podarilo zdolať v sledovanom dueli Joricka Montagnaca.

Jonas Magard (zdroj: OKTAGON MMA)

V centre pozornosti bol už tradične Karlos Vémola, ktorý sa do oktagonu vrátil po zdravotných problémoch. „Terminátor“ nedal Alovi Matavaovi prakticky nijakú šancu a už teraz sa teší na duel o titul v strednej váhe do 84 kilogramov s Patrikom Kinclom, ktorý je na programe 20. mája v Prahe. Ak Karlos Kincla porazí, rád by následne bojoval v „odvete století“ proti Attilovi Véghovi, s ktorým prehral v závere roka 2019. Na druhej strane, ak Vémola o mesiac prehrá, tvrdí, že odvetu s Attilom si nezaslúži, preto to bude nesmierne zaujímavé sledovať.

Najbližšie sa organizácia OKTAGON MMA predstaví s turnajom OKTAGON 42, ktorý prebehne 29. apríla 2023 v Bratislave. Dejových línií, ktoré sa pomaly, ale isto rozohrávajú, je viac než dosť. 

Sleduj náš TikTok

 
Zdroj: hashtag.sk, OKTAGON MMA
Odporúčame