NÁZOR Ďalšie ženy prezradili, ako získaš ich srdcia: Lepší návod z prvej ruky snáď ani nenájdeš!

čo majú ženy rady na mužoch

Čo ženy na mužoch milujú a čo im na nich prekáža? (Zdroj: Unsplash/ali-pazani)

#V minulej časti sme sa pýtali žien, čo nenávidia a naopak milujú na opačnom pohlaví. V dnešnej časti to opäť nebude inak. Vieme, že sa už určite tešíš na odpovede žien druhej polovice zverokruhu. V dnešnej časti sme vyspovedali levicu, pannu či strelkyňu, no dozvieš sa aj to, čo platí na ženu v znamení kozorožca.

Janka, Lev

Na mužoch oceňujem dobrý zmysel pre humor, ak ma vedia rozosmiať a zároveň podržať v ťažkých chvíľach. Rovnako, ak ma nepodceňujú a keď sa v ich prítomnosti cítim príjemne a uvoľnene, bez toho, aby som bola napätá. Mám rada, ak sú inteligentní, to je sexy. Taktiež, keď sú dobrosrdeční a trpezliví.

Čo sa týka vzhľadu, mám slabosť pre mužov, ktorí svojom vzhľadom a životným štýlom pôsobia nevyrovnane a tak trocha umelecky. (smiech) Naopak, čo nemám rada je, ak sú muži namyslení, arogantní, výbušní a chválenkári. Rovnako neznášam mužov, ktorí si potrebujú všetko do bodky naplánovať, naopak milujem spontánnosť.

Lucia, Panna

Ani netuším prečo, no na mužoch sa mi páči, ak sú priebojní. Jednoducho, ak sa čo najviac snažia, aby ma dostali, ale zas príťažlivé je aj to, ak sú aj istým spôsobom opatrní. Napríklad v tom, čo povedia alebo pri začiatkoch vzťahu, keď ma ešte len spoznávajú a nevedia všetko vyčítať. Veľmi mi imponuje, keď sa so mnou dokážu rozprávať o akejkoľvek téme a pokojne aj o ryži. (smiech)

Milujem, ak sa mi muž pri rozhovore hľadí do očí a taktiež sa mi páči, keď sa zaujíma o moje záľuby a podporuje ma v nich. Rovnako oceňujem, ak ma muž chce zoznámiť so svojimi kamarátmi či rodinou. Tajne sa priznám, že doslova milujem, ak muž dokáže uhádnuť z čoho mám strach a následne ma dokáže upokojiť, a to už slovami či objatím. A čo sa týka vzhľadu? Mám rada, ak sú chlapi naozaj chlapmi. Ja potrebujem vysokého mocného chlapa, pretože som krehká žena. (smiech)

No a čo neznášam? V prvom rade mi prekáža prehnaná žiarlivosť, ktorá dokáže celý vzťah nesmierne skomplikovať. Ďalej nenávidím, keď si ma chlap privlastní a tvrdí niečo typu dnes budeš robiť to a to. Teda, keď si chlap myslí, že mi môže rozkazovať len preto, že je chlapom a má vraj viac odžitého. Toto ma dokáže neskutočne nahnevať, až tak, že som schopná prerušiť kontakt s daným človekom.

Rovnako nemám rada, ak ma nerešpektuje a keď nemôžem mať aspoň chvíľu čas len pre seba. Prekáža mi aj to, keď sa v posteli stará len sám o seba. Ale aby som nebola až tak kritická, ešte som nestretla chlapa, ktorý by disponoval týmito všetkými zlými vlastnosťami, takže ak sa nejaká sem-tam nájde, určite to prežijem. (úsmev)

Denisa, Váhy

Na mužoch mám rada, keď sa vedia vyjadriť jasne a priamo. Je podľa mňa dôležité, aby muž vedel reagovať v určitej situácii, aj keď to isté platí aj u žien. Muž by mal vedieť, aspoň podľa môjho názoru, prijať to, že sa niekedy mýli, ale, samozrejme, by si nemal nechať ani skákať po hlave. Je však fajn, ak vie ukázať svoju silu, avšak vždy tak, aby to bolo vhodné a primerané.

Rovnako sa mi páči, keď je muž vtipný, šarmantný a džentlmen a nebojí sa zároveň ukázať svoje city a emócie. Lebo aj muž je len človek, a tak ako majú aj ženy mužské črty v povahe, tak aj muži majú ženské. Podľa mňa nie je vôbec hanbou, ak muž ukáže svoje slzy či nejaký ten smútok. Ďalej je určite dôležitá pokora a trpezlivosť, potešilo by ma, ak by bol fanúšikom k-popu, a to myslím celkom vážne. (smiech) Čerešničkou na torte by bolo, ak by vyzeral ako jeden z členov BTS. Avšak, samozrejme, to sú len také moje preferencie, pri ktorých často len vtipkujem.

Čo na druhej strane neznášam je, keď sa muž až priveľmi snaží a nasilu núti komunikáciu. Je to často veľmi zreteľné a nepríjemné. Ďalej nemám rada, keď muž používa priveľa zdrobnenín a keď sa vychvaľuje napriek tomu, že daného človeka ani nepozná. Tiež ak je netrpezlivý, nervózny či agresívny. A najviac neznášam silený smiech a veľké ego, jednoducho ak si egoista, tak bye bye.

Svetlana, Škorpión

Na mužoch ma najviac priťahuje sebavedomie, keď vie, čo chce v živote dokázať, a keď vie byť svojím spôsobom až hypnotizujúco zaujímavý. Mám rada inakosť, neštandard, krásny hlas a v neposlednom rade inteligenciu. Vlastne by som ani nedokázal randiť s niekým, kto by ma nedokázal pochopiť. Mám rada hlboké konverzácie, a keď ich muž dokáže viesť, som unesená.

Ďalej mám rada, ak je muž starostlivý, empatický a kreatívny. Taký, ktorý dokáže uniknúť z reality a napísať mi zaľúbenú báseň alebo taký, ktorý mi bude rozprávať o tom, aké romantické by to bolo vo večernom Los Angeles vo dvojici. Ak sa k tomu všetkému pridá aj intímna kompatibilita, jednoducho vyhral.

Naopak, čo neznášam je egoizmus, ak ma nedokáže počúvať, ak nedodrží, čo povedal a ak ma akýmkoľvek spôsobom nedokáže oceniť. Nemám rada lenivých mužov a rovnako to, keď je chlap neinteligentný. Hoci by vyzeral ako z titulnej obálky časopisu, stráca tým u mňa všetku svoju príťažlivosť.

dievča v zime
Ak si egoista a celý svet sa točí okolo teba, u dievčat uspeješ len ťažko (Zdroj: Unsplash/omid-armin)

Ema, Strelec

Určite je pre mňa veľmi dôležité, aby bol muž zábavný, teda myslím tým, aby poznal humor a vedel si zo seba urobiť srandu a nebrať sa príliš vážne. Osobne by som nedokázala byť s mužom, pri ktorom by som sa nudila, takže je pre mňa dôležitá aj nejaká tá akcia v živote.

Najpríťažlivejšie pre mňa je ale to, keď vie, čo chce v živote a má ciele. Nemám rada mužov, ktorí ich nemajú, takí, ktorým stačí byť v živote tam, kde sa nachádzajú a nepotrebujú sa pohnúť ďalej a pracovať na sebe. To je pre mňa jedno veľké no go. A čo sa týka výzoru? Mám rada mužov, ktorí majú bradu a vždy ma zaujmú aj ruky.

Olívia, Kozorožec

Nemám rada mužov, ktorí sú nevšímaví, tých, ktorých nič nezaujíma, pokiaľ sa ich to netýka. Rovnako, ak im treba opakovať desaťkrát jednu vec, ktorú aj tak nakoniec spravia úplne naopak. Keď nevedia gramatiku, egoistických mužov, ktorí si myslia, že sú stredobodom pozornosti alebo takých, ktorí žijú ešte 100 rokov dozadu a myslia si, že nikto nemá väčšie postavenie ako oni. Takých, ktorí znevažujú a podceňujú problémy žien, pretože „nikto to nemá také ťažké ako oni“.

Naopak mám rada mužov, ktorí sú pozorní, načúvajú, všímajú si detaily okolo seba, vrátane svojich priateliek. Rovnako oceňujem spontánne rozhodnutia a plány a taktiež, keď mi muž dokáže byť oporou nech sa stane, čo sa stane. (úsmev)

Ani v tejto časti ženy nesklamali svoju reputáciu a poskytli nám zaujímavé a komplexné odpovede. Ak chceš byť úspešný a zaujať ženu v druhej polovici zverokruhu, rozhodne by si mal mať ciele, pracovať na sebe a neustále sa zlepšovať či vzdelávať. Inteligencia je sexy aj v 21. storočí! Buď empatický, načúvaj a nezaškodí ti ani kvapka spontánnosti. Veríme, že aj druhá časť vyjadrení bola pre teba veľmi pútavá a zaujímavá. V závere môžeme už len pripomenúť staré známe úslovie mužských úst: „Ach, čo by sme bez vás žien robili.“


Tak čo, pomohol ti dnešný príspevok? Ak si v článku nenašiel odpovede a chceš vedieť, čo si myslia ženy zvyšku zverokruhu, nezúfaj. Tu je prvá časť, ktorá ti prinesie odpovede!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame