Čis T sa spojil s Corte Cirom: Vypočujte si ich nový song Ulicou blokmi

Letný hit v polovici jesene? Prečo nie. Čis T je slovenskou rapovou legendou, ktorá si môže takpovediac robiť čo chce. Jeden zo základných pilierov slovenskej scény sa objavuje na novej sklabe, kde ho dopĺňa Corte Cir. O hudbu sa postaral Kiki Pro. Že vám tieto mená nič nehovoria? Nevadí, počas najbližších minút ich môžete spoznať.

Čis T si svojho času zmenil pseudonym hlavne preto, aby oddelil jednotlivé etapy svojej kariéry. Po zmene už nie je iba striktným rapperom, ale rád skúša nové štýly, pričom blízko má hlavne k Latinskej Amerike a Strednej Amerike. Jednoducho, brazílske či kubánske rytmy sú niečo, čo ho chytilo a nikto mu to nemôže vyčítať.

V najnovšej skladbe s názvom Ulicami Blokmi, kde ho dopĺňa zahraničný producent Kiki Pro a zahraničný interpret Corte Cir sa dozvedáme niekoľko zaujímavých myšlienok, ktoré dopĺňajú práve letné a tanečné tóny. Myslíme si, že Čis T ani v tomto prípade nešliapol takpovediac vedia.

V tejto polohe mu to sedí. Vie, čo robí, viackrát sa mu to podarilo. Jedná sa o zaujímavú kombináciu rapu a latina, ktorá slávi úspech aj v zahraničí. A ktovie, niektorým z vás možno tento track zlepší chladnejšie a upršanejšie októbrové dní.

Foto: Čist T, Corte Cir, Ulicami Blokmi, YouTube

Odporúčame