Chceš zažiť skutočné gastro brekeke? Bratislavský foodbloger ťa prevedie ochutnávkou ako z iného sveta!

Bistronomy

A takto vyzerá dnes už legendárny vyprážan syr (Zdroj: Čiližrút)

#Chceš aj ty zažiť degustačnú večeru? Teraz máš na to skvelú príležitosť. Vo vychytenej bratislavskej reštaurácii Bistronomy na teba čaká prvý z eventov pre všetkých milovníkov dobrého jedla, vína, zábavy a nových priateľov. Celý koncept usporadúva slovenský foodbloger Čiližrút a máš sa teda na čo tešiť.

Po štyroch rokoch písania o podnikoch a o jedle sa Čiližrút rozhodol posunúť o kúsok ďalej. Chce zdieľať svoje najväčšie zážitky s čo najväčším počtom ľudí a prinajlepšom osobne. Na pravidelnej báze plánuje organizáciu tastingových večerí, pričom prvý z nich ťa čaká už tento týždeň.


Foodbloger Čiližrút prezradil, kde si pochutíš: Menučka do gastronómie nepatria, za 4 eurá sa kvalitne najesť nedá


Na večeri ťa, ako inak, budú sprevádzať chute, ktoré bežne v podnikoch nenájdeš a zrejme by ti ani neprišli na rozum. Čiližrút ťa presvedčí o tom, že čo môže na papieri vyzerať ako hlúposť, môže v papuľke explodovať do výbuchu skvelých chutí.

Prvý takýto event sa bude konať už tento štvrtok 11. augusta v Bistronomy. Nachystaných bude celkovo 7 chodov vrátane someliérstva, teda ochutnávky vín. Čaká na teba chutné jedlo, kopec zábavy a množstvo nových priateľov. Lístky na podujatie si zakúpiš cez Tickerportal. Viac sa dozvieš aj na Čiližrútovom facebooku.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, tickpo.zoznam.sk, Instagram/cilizrut
Odporúčame