Spustenie vysielania prvej e-Športovej televízie na Slovensku a v Čechách: Pozrieš si ho už dnes

CHUCK TV zaháji svoje vysielanie.

CHUCK TV zaháji svoje vysielanie (Zdroj: CHUCK TV)

#Nový fenomén na mediálnom poli – CHUCK TV zaháji svoje vysielanie/stream pre všetkých priaznivcov e-Športov a nových technológií už dnes, 7. mája o 19:00. Ide o prvú hybridnú televíziu tohto druhu na česko-slovenskom trhu.

Na Slovensku tak pribudne nové hybridné médium. Sledovať ho bude možné ako klasickú televíziu, ktorá bude zaradená v základných balíkoch všetkých TV operátorov a zároveň bude interaktívnou online hráčskou platformou so streamom na www.chucktv.eu. Celé vysielanie bude štandardne v kvalite 4K a HD. Operátori si ho budú môcť bezplatne prebrať v SIX a CE Colo.

CHUCK TV bude možné sledovať ako klasickú televíziu (Zdroj: CHUCK TV)

„E-Šport je fenomén, ktorý rastie raketovou rýchlosťou a oslovuje enormné množstvo divákov z celého sveta. Je to vášeň miliónov fanúšikov, ktorých počty rastú geometrickým radom, hlavne v tomto pohnutom pandemickom období, keď sú spoločenské kontakty obmedzené na minimum. – vysvetľuje Július Karaffa, kreatívny riaditeľ CHUCK TV. „E-Šport je viac ako len hra, je to životný štýl a komunita.

CHUCK TV ma dohodnutú spoluprácu s e-Športovými asociáciami zo Slovenska ale aj z Čiech a vďaka tomu bude denne vysielať  turnaje a ligy najobľúbenejších hier ako napr. Counter-Strike, LOL, DOTA či FIFA, ktoré sa budú odohrávať prevažne v novovybudovanom modernom dizajnovom štúdiu CHUCK TV. Zároveň bude preberať streamy aj z medzinárodných turnajov, ktoré budú pre CHUCK TV komentovať najznámejšie tváre ČS e-gamingu. Ako príklad uvedieme Ivana Lazarova, gamerom známeho ako DEV1.  Fanúšikov však čakajú aj mnohé ďalšie známe tváre, ktoré zatiaľ ostávajú ako prekvapenie pre divákov a predstavia sa až počas slávnostného víkendového vysielania, ktoré začne v piatok 7. mája presne o 19:00.

CHUCK TV bude vysielať aj množstvo vlastných relácií (Zdroj: CHUCK TV)

Okrem e-Športových turnajov bude CHUCK TV vysielať množstvo vlastných relácií zameraných prevažne na novinky z oblasti hier, moderných technológií a životného štýlu hráčskej komunity. Na svoje si prídu aj priaznivci motorizmu a motoršportu vďaka spoluprácam s redakciou TOP SPEED a organizátorom virtuálnych pretekov  GT3 a TCR Digital Motorsport SK. Všetkých určite poteší víkendová DJ LIVE show s Milanom Lieskovským, Drahoshom a Johnnym de City.  Nezabudlo sa však ani na mladšie publikum a v popoludňajších hodinách budú relácie a výber hier prispôsobené a zamerané na vekovú kategóriu pod 18 rokov.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame