Chris Hemsworth sa objaví v Prahe: Štáb mieri do českej metropoly nakrúcať pokračovanie akčného Extraction

Chris Hemsworth sa objaví v Prahe na nakrúcaní Extraction 2

Chris Hemsworth sa objaví v Prahe na nakrúcaní Extraction 2 (Zdroj: Netflix)

#Hlavné mesto Českej republiky láka hollywoodskych tvorcov. Len si spomeň na druhého Spider-Mana s Tomom Hollandom. Alebo čo tak nedávna správa o nakrúcaní snímky The Gray Man s Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom? No a do Prahy mieri aj ďalšia marvelovská hviezda.

Akčná snímka Extraction je jedným z najsledovanejších filmov na Netflixe. Nakrúcanie dvojky preto asi nikoho neprekvapí. Na pľaci sa objaví aj Chris Hemsworth, aj keď zatiaľ nie je známe, ktoré ulice a na aký čas kvôli nakrúcaniu uzavrú. Stane sa tak na prelome septembra a októbra, pretože v novembri už Hemswroth nakrúca spin-off Furiosa z Mad Max univerza.


Frekventovaný úsek diaľnice D3 bude do konca augusta uzatvorený: Dôvodom je nakrúcanie populárneho amerického seriálu


Pôvodne chceli tvorcovia nakrúcať pražské zábery v Austrálii. Počas pre-produkčnej prípravy bola krajina jednou z najbezpečnejších a najopatrnejších čo sa koronavírusu týka, avšak dnes tomu tak nie a tvorcovia preto menia plány a mierna do srdca Európy. Okrem Hemswortha budeš mať v Prahe možnosť vidieť aj režisérov a scenáristov Anthonyho a Joea Russovcov, ktorí stoja za tímovkami Avengers.

Pozri si vo videu, ako to vyzeralo na sete prvého filmu. Chcel by si, aby sa viac amerických filmov nakrúcalo aj na našom území? Ak áno, napíš nám do komentára tip na skvelú filmovú destináciu.

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame