Známy sex idol podstúpil nezvyčajný rozhovor: Pri pohľade na jeho fotky sa budeš roztápať!

Chris Evans

Aj v dnešnom weektagu nájdeš udalosti, o ktorých by si mal vedieť (Zdroj: Applw TV)

#Na svete možno nie je nikto, kto by miloval šteniatka tak ako Chris Evans. Jeho čistá láska k jeho psovi Dodgerovi je zdokumentovaná na všetkých jeho sociálnych médiách. A zdá sa, že táto láska sa vzťahuje na všetky druhy psov. Nie je teda prekvapením, že fanúšikovia sa už dlho dožadujú, aby Chris Evans urobil rozhovor so šteniatkom. A sám Chris Evans vypočul ich prianie a doprial nám pohľad na jeho rozhovor so šteniatkami.

Ako povedal sám Chris Evans po skončení svojho rozhovoru: „Žiadny iný rozhovor sa nikdy nevyrovná. Stále voniam ako šteniatka. Nepamätám si, či som odpovedal na jedinú otázku. Stratil som sa v pohľadoch šteniatka.“ A úprimne, majú otázky vôbec význam pri rozhovore so šteniatkom?

Takže, ak sa dnes cítiš na dne, pozri sa, ako sa Chris Evans úplne roztopí, keď sa k nemu priblíži hromada šteniatok. Vedeli sme, že Chris Evans miluje psov, ale toto je skôr ako čistá koncentrovaná mágia. A dotýka sa nás všetkých. Nech sme všetci vždy takí šťastní ako Chris Evans, keď sa šteniatko (alebo rovno celá skupina) k nemu priblížia.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, nerdist.com
Odporúčame