Chlapci z DMS sú inde! Takýto obal a tracklist si ešte zaručene nevidel

Separ (foto: facebook.com/separ.dms)

#Album s názvom Prepáčte sa už nezadržateľne blíži. Separ spolu s Damem – alias DMS – tak vydajú už svoje štvrté spoločné CD. Veľa informácií sme o albume doteraz nedostali, no situácia sa zmenila. Raperi totiž odhalili dátum, kedy sa spustia predobjednávky a zverejnili cover albumu a tracklist.

Dátum na predobjednávky je stanovený na 1. decembra a bude spojený s novým klipom, ktorý pôjde von v rovnaký deň. Ten bude v poradí už tretí z albumu, po videách Kardio a Nemám Čas. Teraz však už vieme aj to, ako vyzerá cover a tracklist.

Môžeme tak potvrdiť, že Separ mal pravdu, keď vravel, že od albumu máme čakať úplnú tupotu. Na obale môžeme vidieť dvoch psov spojených zadkami a tracklist, ktorý je vytetovaný. Navyše, čo sa týka hostí sú tam použité mená, ako Semir Gherkhan, Sushi a Vejmrda, či Väčší Komerčák, a ďalší.

Členovia zoskupenia DMS už potvrdili na svojich Instagram Stories, že album je hotový a teraz je už vo výrobe. Separ navyše informoval, že každý, kto zatiaľ album počul, povedal, že sú pekne ďaleko. Na album sa teda tešia asi všetci fanúšikovia tohto žánru v bývalom Československu, vrátane nás.

5 odpovedí na “Chlapci z DMS sú inde! Takýto obal a tracklist si ešte zaručene nevidel”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií