Chladnička, ktorá zahrá hudbu aj zmení farby: Táto výnimočná vychytávka nie je rozhodne sen!

Chadnička

Chladnička (Zdroj: engadget.com/LG)

#Klasickú chladničku poznáš. Poznáš aj takú, ktorá je vstavaná a preto, ak ti niekto donesie z dovolenky magnetku, nemáš ju kam dať… Čo by si však povedal na to, ak by si mal chladničku, ktorá je taká výnimočná, že okrem svojho „poslania“ chladiť potraviny, dokáže hrať hudbu aj zmeniť farby?

Nenechá sa zahanbiť

Ide o chladničku LG MoodUP, ktorá bola odhalená na veľtrhu IFA v Berlíne. Má na každých dverách veľký LED panel, aby prostredníctvom aplikácie LG ThinQ dokázal meniť farby. Pre horné panely je k dispozícii 22 farieb a pre dolné panely „iba“ 19. Tým sa to však nekončí! Môžeš si prispôsobiť aj vlastné farebné schémy, alebo použiť tie, čo sú zabudované v ponuke- Sezóna, Miesto, Nálada a Pop.

Všetko má svoj význam

Farebné panely však nie sú len tak na okrasu, začnú blikať, ak necháš náhodou dvere chladničky otvorené. Jemné blikanie bude zasa znamenať, že sa ku chladničke niekto blíži. No na túto funkciu si prídu úplne všetci milovníci hudby, pretože táto chladnička má zabudovaný Bluetooth reproduktor a svetelné panely môžeš nastaviť dokonca tak, aby pulzovali v rytme hudby!

Ak však svetla bude zrazu priveľa, panely môžeš vypnúť a vrátia sa k neutrálnemu módu Lux Gray a Lux White. Prekvapí ťa aj režim priehľadnosti na dverách, vďaka čomu zistíš, čo je vo vnútri skôr, než otvoríš dvere.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, engadget.com, theverge.com
Odporúčame