Film, o akom sme vždy snívali: Chip a Dale zachraňujú svet, pomôžu im Viking, Peter Pan a Sedem trpaslíkov

Disney vydá nový film s Chipom a Daleom

Disney vydá nový film s Chipom a Daleom (Zdroj: Disney)

#Nie je to reboot, je to comeback. Aj takto opísali novú filmovú udalosť v materskom Disney. Chip a Dale, animovaná dvojica chimpumkov zo známeho rovnomenného seriálu z 90. rokov, sa vracia a to rovno v celovečernom filme. Pamätáš, keď sme ako malí každú sobotu ráno čakali na novú epizódu? A okamžite sme chceli vidieť ďalšiu?

Nuž, v ich svete ubehlo už 30 rokov. Chip je stále kreslená postava, no Dale je už animovaný. Spoločne sa vydávajú na misiu proti nebezpečenstvu, pre musia zachrániť jedného z členov pôvodného tímu slávneho seriálu. Pomôcť im v tom majú desiatky známych Disney postavičiek z 80. a 90. rokov. Len sa pozri, ako vyzerá chudák zarastený Peter Pan.


Avatar 2 už má potvrdený dátum premiéry aj oficiálny názov: Vieme aj nové informácie o prvej ukážke!


Rýchlu rotu tentokrát nadabujú John Mulaney (Chip) a Andy Samberg (Dale). Ak dodnes nevieš, aký je medzi týmito dvomi chimpunkami rozdiel, tak sa orientuje podľa ich nosa – Dale ho má výrazne červený oproti Chipovmu čiernemu. Svoje dablérske úlohy si vo filme strihli aj Seth Rogen, J. K. Simmons, Will Arnett, Eric Bana a mnoho ďalších známych hercov.

Režírovať bude Akiva Schaffer, známy ako tvorca hudobných klipov a po 6 rokoch sa znova pustil do filmárskeho prostredia. Premiéra hraného filmu Chip a Dale: Rescue Rangers je naplánovaná na 20. mája a vysielať ho bude výhradne služba Disney+.

Čo hovoríš, pozrieš si film aj ty?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame