Chceš nosiť šaty aj v zime? Stav na úplet, budeš vyzerať fantasticky

unsplash.com

#Úpletové šaty ťa zahrejú a tiež vďaka nim budeš štýlová. Majú rôzne využitie, dajú sa kombinovať do elegantnejšieho, ale samozrejme aj do športového štýlu. Základom je mať počas tejto sezóny aspoň jedny úpletové šaty v zemitej farbe. Neboj sa však ani tých farebnejších variantov. Len je ich potrebné dobre doladiť a skombinovať s tými správnymi kúskami. Skvele sa hodia na rande, do kina či len tak na voľný čas.

Ako ich nosiť

Základom sú samozrejme teplé pančuchy a niečo teplé navrch. Kožuch, kožená bundička či parka. Vhodnejšie sú kratšie strihy, pretože vďaka nim šaty perfektne vyniknú. Nechceme ich predsa zakryť dlhou bundou či kabátom.

Ženy s postavou v tvare váhy by si mali zaobstarať užšie úpletové šaty, vďaka ktorým vynikne ich postava a samozrejme nemôžu zabudnúť na opasok. Pokiaľ neplánuješ mať na sebe príliš veľa doplnkov, môžeš zvoliť hrubší opasok s ozdobnou prackou, no ak nechceš byť až príliš „preplácaná“, skombinuj ich s užším, nenápadnejším opaskom.

Niekoľko tónov naraz

Neboj sa farieb a skús skombinovať hneď niekoľko farebných tónov naraz. Ak máš šaty v zemitých farbách ako hnedá, čierna alebo šedá, určite si zober jeden-dva farebné prvky, ktoré vyniknú. Pri farebných úpletových šatách buď ale opatrnejšia a doplnky laď skôr do neutrálnych farieb. Pozornosť majú primárne pútať šaty a nie doplnky.

Ku kratším šatám sa hodia samozrejme čižmy nad kolená, či už semišové alebo kožené. K dlhším šatám, takmer až po zem si môžeš obuť tenisky alebo členkové čižmičky. Tu je zopár inšpirácií na outfit, ktorý vytvoríš vďaka úpletovým šatám:

https://www.instagram.com/p/BrxMrbTFwJU/

https://www.instagram.com/p/Bs7sQWZn24h/

Odporúčame