Chceš precestovať svet a ešte za to byť aj dobre platený? Austrálsky milionár hľadá asistenta, stačí ti pas a chuť do práce

Prácu, ktorú ponúka austrálsky milionár, by odmietol málokto (Zdroj: Unsplash/Joshua Earle)

#Ak už máš za sebou nejakú tú pracovnú skúsenosť, tak pravdepodobne vieš, že nájsť si ideálne zamestnanie nie je práve jednoduché. Asi každý by sa najradšej venoval niečomu, čo ho baví, no rovnako dôležité je aj to, aby si sa svojou prácou dokázal uživiť. Predstava, že by ti niekto platil za to, že s ním budeš cestovať po svete, možno znie priam neskutočne, no ako informuje portál Ladbible, presne takúto možnosť ponúka vybranému šťastlivcovi austrálsky milionár Matthew Lepre. O pozíciu jeho asistenta sa pokojne môžeš uchádzať aj ty, stačí ti iba pas a pedantný prístup k práci.

Práca snov

Tridsaťjedenročný Matthew Lepre sa venuje online podnikaniu a je zakladateľom projektu Ecom Warrior Academy. Ako sa uvádza na oficiálnej stránke projektu, jeho cieľom je „pomôcť bežným ľuďom vymaniť sa zo vzdelávacieho a pracovného systému a začať s profitujúcim, vlastným online podnikaním“.

Lepre je vďaka svojmu projektu neustále na cestách. V priebehu posledných piatich rokov precestoval 30 krajín, kde sa stretával so svojimi klientmi, ktorým pomáhal naštartovať ich podnikateľskú kariéru. Lepre takisto rozšíril svoj vlastný podnik pomocou umelej inteligencie a momentálne hľadá svoju „pravú ruku“, ktorú ho bude na jeho cestách sprevádzať.

„Chcel by som prijať ďalšieho tvrdo pracujúceho zamestnanca, ktorý mi bude asistovať v podnikaní. Hľadám niekoho, kto bude mojou pravou rukou a dokáže mi pomáhať v rámci cestovania a administrátorských povinností,“ povedal Lepre.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Matthew Lepre (@matthewlepre)

Stačí pas a odvaha

Ak by ťa takáto pozícia lákala, no nemáš žiadne skúsenosti s prácou asistenta, nie je to žiadny problém. Vhodným kandidátom je totiž ktokoľvek, kto má pas, je precízny a nebojí sa opustiť svoj každodenný život, nastúpiť do lietadla a vyraziť. Ak teda spĺňaš všetky podmienky a chcel by si skúsiť šťastie, stačí vyplniť formulár na podnikateľovej stránke.

Ak by sa ti náhodou prácu podarilo získať, okrem cestovania po svete s preplatenými výdavkami, by si si ročne prilepšil približne o 35 000 eur. Samozrejmosťou sú tiež zdravotné benefity. A aby toho náhodou nebolo málo, ako podnikateľ uviedol v príbehu na Instagrame, k dispozícii by si mal aj jeho luxusné autá.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Matthew Lepre (@matthewlepre)

<script>

Ak sa ti do celé zdá pridobré na to, aby to bola pravda, možno ťa upokojí fakt, že priam dokonalo pôsobiacu prácu Lepre neponúka prvýkrát. V roku 2019 rovnakým spôsobom hľadal digitálnu asistentku, ktorou sa napokon spomedzi 70-tisíc uchádzačov stala bývalá študentka módy. V tom istom roku podobným spôsobom našiel aj osobného fotografa.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Ladbible.com
Odporúčame