Herec Charlie Sheen je už takmer 6 rokov triezvy: Môže za to srdcervúci incident s dcérou

Život Charlieho Sheena konečne pripomína život vyrovnaného človeka (Zdroj: Flickr/Nathan Congleton)

#To, že herec Charlie Sheen prežil búrlivý život plný excesov rôzneho druhu, je známe asi každému. Dnes je už takmer 6 rokov triezvy, čo znamená, že sa zbavil nielen závislosti na alkohole, ale aj na drogách. Za zásadnou zmenou v jeho životnom štýle stojí, kto by to bolo povedal, žena. Tentoraz ňou však bola Sheenova dcéra. Informuje o tom Unilad.

Iný človek

Napriek kúzlu, ktorým môže na bežného smrteľníka pôsobiť život úspešného hollywoodskeho herca, sa Sheen viackrát otvorene vyjadroval k svojim problémom s alkoholom a drogami. Dnes sa zdá, že herec je so svojou minulosťou vyrovnaný, za čo určite môže aj fakt, že je už takmer 6 rokov triezvy.

„Budúci mesiac to bude 6 rokov, čo som triezvy. Dnes mám veľmi konzistentný životný štýl. Je to všetko o otcovi vychovávajúcom svoje 14-ročné dvojičky Maxa a Boba,“ vyjadril sa pre portál People.

„Dnes vstávam skoro ráno, okolo 4:30 alebo 5:00, rýchlo si prezriem novinky zo sveta, cvičím, odpovedám na emaily. Potom zobudím deti a pomôžem im s ich dennou rutinou – ak to môžeme rutinou nazvať.“

Fotografia Sheena z dôb, kedy rozhodne nežil zodpovedným životným štýlom (Zdroj: Flickr/Joella Marano)

Incident s dcérou bol rozhodujúci

Zdá sa, že Sheen skutočne prešiel zásadnou zmenou v živote.

Ešte do roku 2017 by si jeho životný štýl rozhodne nemohol nazvať zdravým, zodpovedným, alebo aspoň konzistentným. Medzi jeho neresti, ktoré kedysi tvorili jeho rutinu, patrilo aj ranné pitie alkoholu. Do kávy si vraj veľmi rád dával škótsku whiskey. No práve v roku 2017 došlo k zmene, ktorá je, dúfajme, už trvalá.

„Jedno ráno som zabudol, že moja dcéra mala schôdzu, na ktorú som ju mal odviesť, a to som už mal aj čo-to vypité. Takže som musel zavolať priateľovi Tonymu, aby nás zobral. Hoci sme sa tam dostali včas, no zlomilo mi srdce, keď som ju videl, ako sedí na zadnom sedadle a premýšľa: ,Prečo môj oco nešoféruje?‘Takže som išiel domov mysliac na to až do konca dňa. No a nasledujúce ráno som s tým proste prestal,“ vyjadril sa Sheen úprimne.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com
Odporúčame