Spoločne pre Samka: Charitatívna akcia v Skalici spríjemní tvoj deň a zároveň podporíš dobrú vec

Samko (Zdroj: Nikoleta Lamprechtová)

#Ľudia s dobrým srdcom, spojme sa spoločne pre Samka. Buďte aj ty súčasťou pomoci pre 11-ročného Samka, ktorý, žiaľ, trpí DMO spastickou kvadruparézou, zhoršeným zrakom a epilepsiou.

Samka v blízkej budúcnosti čakajú veľké zmeny, ktoré si, žiaľ, vyžadujú jeho zdravotný stav. Bude potrebovať nové špeciálne zdravotné pomôcky a tie sú finančne náročné.

Preto sme sa pre Samka rozhodli 3. septembra 2022 usporiadať celodenné charitatívne podujatie v nádherných priestoroch Františkánskej záhrady v Skalici, ktorého cieľom bude pomôcť Samkovi.

Celodenné podujatie s bohatým programom

Počas celodenného podujatia ťa bude ako moderátorka sprevádzať nová moderátorská hviezda Stanka Klčová, ktorú poznáte z Farma 13. Môžeš sa tešiť na bohatý zábavný program pre malých aj veľkých. Zábavnú Disko Show pripraví dvojica maskotov Tárajko a Popletajka, svetom rozprávok ťa prevedie skvelá Víla Veseluška a taktiež sa môžeš tešiť na úžasnú dvojicu Fifo & Vierka.

Samko
Samko (Zdroj: Nikoleta Lamprechtová)

Neskôr tento deň spríjemní svojim speváckym vystúpením Lucas Hely a taktiež sa môžeš tešiť na koncert skvelej kapely Take It Easy, ktorá zahrá niekoľko známych slovenských aj českých hitov. Deti môžu svoju energiu vyskákať na skákajúcich hradoch a vďaka maľovaniu na tvár sa môžeš premeniť na svojho obľúbeného hrdinu. A ak budeš pozorný, počas celého dňa môžeš stretnúť množstvo známych tvári a celebrít z televíznych obrazoviek.

Hladný nebudeš. Pripravené budú stánky s výborným jedlom a pitím. Taktiež si môžeš pozrieť stánky s handmade tvorbou či hračkami.

Večer dostane Samko vyzbieranú sumu

Večer zakončí prestížna módna prehliadka, ktorou ťa bude sprevádzať jedinečná moderátorka Karin Haydu. Tešiť sa môžeš na modely niekoľkých slovenských návrhárov, o príjemnú atmosféru sa postará famózne akustické zoskupenie Ukitas.

Počas tejto fashion show sa môžeš tešiť aj na spevácke vystúpenie talentovaného speváka s menom Amos Jordán Dragošek, ktorého poznáš zo SuperStar, na fantastické spevácke vystúpenie rapera Malnor či dokonca show od raperky Nickey M. a Deeow. Tejto fashion show sa zúčastní niekoľko novinárov aj známych osobností, bude sa skutočne na čo pozerať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
VIDEO Vedia ľudia o svojom kamošovi všetko? Takmer všetkých zaskočila TÁTO otázka

Počas celého dňa môžeš dobrovoľne prispieť na pomoc pre Samka a naplánovaná je aj tombola a dražba šiat. Večer zakončí oficiálne odovzdanie celkovej pomoci pre Samka.

Pre tých z vás, ktorým sa nepodarí prísť Samka osobne podporiť na toto podujatie, je vytvorený účet online pomoci. Svojim dobrovoľným finančným príspevkom pomôžete tomuto bojovníkovi aj na diaľku.

Pomoc pre Samka
Pomoc pre Samka (Zdroj: Nikoleta Lamprechtová)
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa/ Nikoleta Lamprechtová
Odporúčame