Chalani z 3.33 ™ si na jesennú sezónu pripravili zaujímavé koncerty. Kde všade sa vidíme?

Okrem toho, že nás ľudia z 3.33 ™ nepravidelne, ale pomerne často zásobujú hudobnými novinkami najmä z dielne DJ Dilla a Errorisa, si chalani pripravili na jesennú koncertnú sezónu viacero silných mien. O koho teda pôjde a v akých mestách sa spoločne stretneme? Áno, na akciách určite nájdete aj nás!

Ako sme už avizovali v jednom zo starších článkov, do Prešova zavíta 10. novembra Logic spoločne s parťákom Nik Tendom. Celý event sa bude konať v bývalej LTR aréne a všetky podstatné info nájdeš v tejto udalosti. Okrem tejto nadupanej show vás čakajú ešte ďalšie tri silné mená – Boy Wonder, Nerieš a P.A.T.. Wondyho si budeš môcť naživo užiť 24. novembra v Poprade, v klube Rock Fabric. Ďalšími vystupujúcimi budú napríklad Erroris, David Wonder, Slimo, Tali a DJ Dill. Pre viac informácii určite očekuj tento event.

Okrem týchto dvoch akcií sú už teda známe aj termíny zvyšných dvoch rapových eventov a teda – Nerieš by sa mali predstaviť v sviatočnej atmosfére v Stropkove 22. decembra a Pouličný Autor Tónov spoločne s Boy Wonderom na Štefana 26. decembra v Prešove. Ku týmto ešte postupne pridáme nejaké info.

Ako sme spomínali, na týchto udalostiach by ste nás mali zastihnúť. Na niektorých eventoch by sme mali dokonca mať aj vlastnú zónu „Rap Generation Area„, v ktorej sa môžte zastaviť, pokecať, zobrať si od nás nálepky, tričká a hocijaké iné reklamné predmety, ktoré pri sebe budeme mať. Kde sa teda vidíme? Pre všetky aktuálne info samozrejme nezabudni sledovať stránku 3.33 ™.

Odporúčame