Český raper Koukr dissuje Frayera Flexkinga. Ten mu podľa vlastných slov odpovedať nebude

Foto: Koukr Instagram, Frayer Flexking Instagram

Frayer Flexking prišiel na slovenskú scénu v roku 2020 ako hurikán, pričom nazbieral fanúšikov, každým releasom sa na neho upriamuje pozornosť, zaznamenal veľké spolupráce a v neposlednom rade práve vydáva debutový album Stokar. S popularitou však prichádza aj druhá stránka a Flexking nemá „nepriateľov“ len v komentároch.

Najnovšie sa do neho hudobne obul český kolega Koukr, ktorý pôsobí v labeli Blakkwood Records. Tomu sa nepáči prezentovanie lídra zoskupenia Blas, označuje ho za „Rokovho syna“. Vraj šliape po street kódexe a hype ktorý okolo seba má, je nezaslúžený. Koukr zároveň nechápe, ako mohol Frayer získať spolupráce od veľkých mien, napríklad od Smacka. Celá situácia u našich susedov je zaujímavá, pretože len pár dňami sa začal Blakkwood doťahovať so Smackom. Ten v skladbe Vivienne Westwood venoval labelu „pár riadkov“, čo sa samozrejme dotklo viacerých interpretov pôsobiacich v Blakkwoode.

V tomto tracku zároveň Koukr spomína aj ďalšie mená raperov, čo by mohlo spôsobiť ďalšie beefy a tak začína najmä u našich susedov vznikať hustejšia atmosféra. Čo sa týka samotného Frayera, ten prostredíctvom Instagram Questions povedal svojim fanúšikom, že sa do beefu nezapojí, nakoľko sa nejedná o žiadne zásadné meno československej scény. Flexking hovorí o tom, že ho žiadne veľké meno zatiaľ nedissovalo a pokiaľ sa to nezmení, nebude robiť hype niekomu, kto je „menší“ ako on sám.

Nuž, sme zvedaví ako bude celá táto situácia pokračovať a kto každý sa ešte do slovných a hudobných šarvátok zapojí. Váš názor nám samozrejme napíšte dole do komentárov pod príspevok.

Odporúčame