Pozri si celebrity, ktoré mohli získať svoju životnú rolu, ale odmietli ju: Niektoré dôvody ťa zaručene prekvapia

Mohli získať svoju životnú rolu, ale odmietli ju

Mohli získať svoju životnú rolu, ale odmietli ju (Zdroj: Facebook/Gamora)

#Aj celebrity sú len ľudia, občas sa stane, že sa rozhodnú odmietnuť ponuku hrať nejakú rolu vo filme. Či už je to preto, lebo nedôverujú mladým režisérom alebo majú pocit, že film bude príliš nudný. Pozri si hercov, ktorí odmietli herecké úlohy v najznámejších filmoch.

1. Hannibal Lecter: Sean Connery — Anthony Hopkins

Režisér chcel aby známeho Hannibala hral Sean Connery, slávny herec však ponuku odmietol. Neskôr bola táto úloha ponúknutá Anthonymu Hopkinsovi, ktorý si najskôr myslel, že to bude film pre deti. Keď si však prečítal scenár ani nezaváhal. Hopkins si za túto rolu vyslúžil svojho prvého Oscara.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SEAN CONNERY (@sean.conneryofficial)

2. Queen Hippolyta: Charlize Theron — Connie Nielsen

Charlize Theron sa rozčúlila, keď dostala ponuku zahrať si matku Wonder Woman. Známa herečka dokonca označila túto ponuku za facku a samozrejme ju odmietla. Neskôr režisér ponúkol túto úlohu holandskej modelke a herečke Connie Nielsen.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Charlize Theron (@charlizeafrica)

3. Annie Wilkes: Anjelica Huston — Kathy Bates

Herečka Anjelica Huston známa skôr ako Mortiša Addamsová, mala hrať záporáčku vo filmovej verzii Misery od Stephena Kinga. Tá však rolu odmietla a radšej sa venovala nakrúcaniu filmu The Grifters. Úlohu nakoniec získala Kathy Bates, ktorá si vyslúžila Oscara aj Zlatý Glóbus.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ✧anjelica huston✧ (@anjelicashuston)

4. Andy Dufresne: Tom Cruise — Tim Robbins

Dnes si len ťažko vieme predstaviť iného herca, ktorý by stvárnil Andyho Dufresna ako Tima Robbinsona. Túto úlohu však pôvodne dostal Tom Cruise, ktorý si však nevedel predstaviť spoluprácu s málo známym režisérom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Cruise (@tomcruise)

5. Gamora: Amanda Seyfried — Zoe Saldana

Amanda Seyfried odmietla ponuku hrať v prvom Marvel filme, nakoľko si nevedela predstaviť, kto by mohol pozerať film o hovoriacom strome a medvedíkovi čistotnom. Seyfried sa tiež obávala, žeby jej Hollywood tento neúspech neodpustil. Úlohu nakoniec získala Zoe Saldana, ktorá sa nezľakla a získala hotový jackpot.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda Seyfried💛 (@mingey)

Zdroj: hashtag.sk, brightside.me
Odporúčame