Chceš sa stať hviezdou internetu? Vedci prišli s jedinečným objavom! Vďaka týmto menám budeš slávny

Vďaka týmto menám budeš slávny

Vďaka týmto menám budeš slávny (Zdroj: unsplash.com/Inja Pavlić)

#Stať sa lekárom či právnikom je naozaj ťažké. Chce to roky driny, učenia a prax, kým sa ti podarí dosiahnuť úspech. Za to stať sa celebritou môže byť pomerne ľahké. Stačí len správne meno.


Neuveríš, aké mená chceli dať rodičia svojim deťom: Úrady zakročili, pozri, čo všetko museli zakázať


V súčasnosti sa rozširuje novodobý trend influencerov, ktorí zarábajú nemalé peniaze a stávajú sa známymi celebritami. Tento trh ročne premelie viac ako 9 miliárd dolárov.

Najnovšie štúdia však ukazujú mená, ktoré sú na internete najpopulárnejšie. Ak sa teda chceš stať hviezdou internetu, s týmito menami máš veľkú šancu, že sa ti to skutočne podarí. Pozri si zoznam mien, ktoré majú najviac sledovateľov.

 1. Hannah, priemerne 1,13 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Montana (@hannahmontanastagram)

2. Jamie, priemerne 9,8 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jamie Oliver (@jamieoliver)

3. Chloe, priemerne 2,4 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz)

4. Jack, priemerne 4 milióny sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jack Black (@jackblack)

5. Sophie, priemerne 3,38 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie Turner ♡ (@sophieturner)

6. Eric, priemerne 327 000 sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eric bana (@eric_bana_official)

7. Sarah, priemerne 1,79 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Hyland (@sarahhyland)

8. James, priemerne 25,4 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa James Corden (@j_corden)

9. Rebecca, priemerne 5,58 milióna sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebecca Mir (@rebeccamir)

10. Wayne, priemerne 702 000 sledovateľov

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lil Wayne (@liltunechi)

Zdroj: hashtag.sk, brightside.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií

Nastavenia cookies na tejto webovej stránke sú nastavené na "Povoliť cookies" vám prehliadanie možné skúsenosti. Ak budete pokračovať na používanie tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia cookies alebo kliknite na tlačidlo "Prijať" nižšie potom dávate súhlas k tomu.

Zavrieť