Tvrdá rana pre Tiger Kinga: Carole Baskin, ktorej vraždu plánoval, sa stala novou majiteľkou jeho zoo

Carole Baskin vo svojej zoo s levom v pozadí

Carole Baskin (Zdroj: Netflix)

#Na televíznych obrazovkách sme asi tento rok ešte nevideli väčšiu rivalitu, ako práve v prípade Joea Exotica a Carole Baskin. On chcel prevádzkovať zoo plnú exotických zvierat a zarábať na nich poriadnu kopu peňazí, ona chcela zvieratá zachraňovať. Na druhú stranu, on bral drogy a plánoval jej vraždu, ona je pravdepodobne namočená vo vražde svojho manžela.

Joe Exotic pózuje s tigrom
Joe Exotic (Zdroj: Netflix)

Jednoducho povedané, každý má toho za ušami až až. Na rozdiel od Carole už Joe za svoje hriechy odpykáva 22-ročný trest (za týranie zvierat a pokus o vraždu). Baskin sa však darí azda viac, ako by sme všetci čakali. Na základe súdneho rozhodnutia totiž získala Exoticovu bývalú zoo, ktorú mal v správe Jeff Lowe.

Joe Exotic je postava, ktorú neobsiahne ani seriál: Pozri sa na 5 šialených faktov, ktoré Tiger King vôbec nespomenul

Dôvodom sa stal milión dolárov, ktorý bol už pred nejakou dobou vymeraný súdom ako pokuta za porušenie autorských práv a zneužitie obchodnej značky. Lowe má teraz 120 dní na to, aby zoo vypratal. Úprimne, asi sa nájde len málokto, kto by Carole Baskin skutočne doprial takéto víťazstvo. Alebo máš iný názor? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: cnn.com
Odporúčame