Raperka Cardi B ide pred súd: Dôvodom je orálny sex

Cardi B musí riešiť problémy so zákonom. (Zdroj: Instagram/iamcardib)

Populárna raperka Cardi B má problém. Opäť ju totiž čaká súdne pojednávanie. V aktuálnom prípade ale nebude v úlohe žalobkyne ona, no teraz sa bude musieť obhajovať. A dôvod? Orálny sex. Teda, nie tak úplne, ale v skutočnosti je to podstata celej záležitosti.

Cardi B ide pred súd

Civilným menom Belcalis Marlenis Almanzar, ktorá sa narodila v newyorskom meste Washington Heights, putuje pred súd. Dôvodom obvinení, ktoré sú proti nej vznesené, je inkriminovaná fotografia, ktorá sa objavila na jej albume v roku 2016. Projekt Gangsta Bitch Music, Vol. 1 si získal množstvo priaznivcov, teraz ale Cardi dostáva do problémov.

Problémom je cover fotografia, na ktorej je momentka z orálneho sexu, pričom muž, ktorý je aktérom tejto situácie, má pomocou techniky dorobené tetovanie. Hlavný problém nastal práve kvôli tetovaniu, ktoré sa na tejto fotke objavuje.

Dôvodom totiž je, že jeho autor je nábožensky záložený muž, ktorý má manželku a rodinu, pričom cover od Cardi B mu podľa vlastných slov spôsobil psychickú traumu.

Súboj o identitu

Kevin Michael Brophy Jr., ktorý je autorom inkriminovaného tetovania, tvrdí, že tetovanie je súčasťou jeho identity. A nepáči sa mu, ako s ňou bolo zaobchádzané.

„Cítim, že moje umenie bolo ukradnuté a použité kdekoľvek si ľudia zmysleli, že ho chcú. Je to krádež,“ nechal sa počuť Brophy junior.

Preto to koniec koncov rieši, čo raperku a tím ľudí okolo nej dostáva do nemalých problémov. Duševné vlastníctvo a psychické traumy sú v Spojených štátoch amerických silnými obvineniami a podrobne sa analyzujú.

V hre je veľká čiastka

So samotnou fotografiou, ktorú Cardi použila na svoj cover, problém nie je. Všetci zainteresovaní s jej vyhotovením a následným použitím na komerčné účely súhlasili. Avšak, komplikáciou je vyššie spomenuté tetovanie, na ktorého použitie súhlas nemali.

V hre je nemalá finančná čiastka. Tatér chce získať z celej záležitosti päť miliónov eur. Celý prípad je pre neho naozaj nepríjemný, čo spôsobuje aj jeho vzťah k Bohu. Ako sám neraz uviedol, bol by rád, keby všetko bolo uzavreté. To ešte nejaký čas potrvá.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame