Čakanie sa skončilo: Separ odhaľuje cover a tracklist albumu Flowdemort

Separ

Separ odhaľuje cover a tracklist (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

#Album FLOWDEMORT už je naozaj za dverami. Do spustenia predpredaja 3. marca nám zostáva už naozaj iba chvíľka a dnes nám Separ konečne posunul cover a tracklist svojho piateho sóla. Ako to vyzerá?

Separ predstavuje cover a tracklist

Takýto cover vizuálne spĺňa naozaj všetky predstavy o tom, aký vibe od Separovho nového projektu všetci čakajú. Vydarená grafika z dielne WEAREFXCTORY je naozaj luxusná, ale čo však v sebe skrýva doposiaľ rovnako utajovaný zoznam skladieb?

Separ
Cover a tracklist albumu Flowdemort (Zdroj: Instagram.com/separ_dms)

Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Z tracklistu 18-tich skladieb môžeme vyčítať hneď niekoľko skvelých noviniek. Nielen, že 18 trackov je v dnešnej dobe krátkych projektov veľmi príjemná zásoba rapu, dočkáme sa zároveň už oznámeného featu s legendárnym Snoop Doggom. Okrem neho ale budeme na albume počuť aj také mená, ako Samey, Fleego, Saul, Viktor Sheen, LucaBrassi10x, Yzomandias, PTK, Alan Murin alebo aj samotný Smart!

Zoznam autorov hudobných produkcií je rozhodne tiež veľmi naložený a ďalšou príjemnou novinkou je aj to, že budeme na albume Flowdemort počuť už 10. aj 11. časť kultovej Separovej série „Hejtklub“. Okrem trackov „New York Freestyle“ a „Flow Kmeť“ sme zatiaľ ešte nič nepočuli, ale rozhodne sa máme na čo tešiť.

Do samotného vydania (keď už všetci budú mať CDs doma) vyjde ešte niekoľko klipov, takže rozhodne vás o všetkom budeme informovať!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame