Burna Boy v spolupráci so Stormzym: Real Life. Track, ktorý rýchlo prekročil milión

V komentároch nám často píšete, že by ste radi čítali viac textov zo zahraničnej rapovej scény. Tá československá je tak nabitá, že keď chceme pokryť všetko, niekedy na zahraničie neostáva čas. Avšak, chceme vám ukázať, že myslíme na vaše požiadavky. V tomto texte bude reč o najnovšej spolupráci Burna Boya s britským rapperom Stormzym. Majú von nový track, ktorý sa teší pomerne veľkej popularite. 

A my sa nečudujeme. Skladba sa volá Real Life a dozvedáme sa v nej veľa myšlienok o nie práve najjednoduchšom štýle života. Buďme radi za to, čo máme, to čo sa môže nám zdať ako všednosť je pre niekoho nedosiahnuteľný luxus. Burna Boy a Stormzy sa vhodne dopĺňajú a musíme povedať, že medzi nimi funguje chémia, inak povedané, ladí im to spoločne a je to počuť.

Track vyšiel na YouTube druhého októbra a do pár dní prekročil milión pozretí. Toto číslo bude podľa všetkého stúpať, jedná sa totiž o tému, ktorá je aktuálna pre milióny ľudí všade po svete, a teda je veľmi reálne, že sa v nej nejeden poslucháč nájde.

Hlavnou myšlienkou skladby je zobraziť život mladých ľudí tmavej pleti v Spojenom kráľovstve a pohľad na to, že v mnohých otázkach sú znevýhodnení a musia sa prebíjať svojou existenciou.

Foto: Real Life videklip, YouTube

Odporúčame