Bude Kali spevákom roka? Je to reálne!

V posledných dňoch sme vás informovali o tom, že slovenský raper Kali zažíva skutočne úspešné obdobie. Začína to vyzerať tak, že na čo tento umelec siahne, to mu vychádza. Nuž, roky tvrdej driny sa mu teraz poctivo vracajú.

Aktuálne sa rozbehlo Kaliho koncertné turné Dovi Dopo tour, ktoré slúži ako prezentácia rovnomenného albumu, ktorý vyšiel koncom uplynulého roka. K tomu dodajme, že Kali je momentálne porotca v hudobnej šou The Voice Československo, v ktorej ho ľudia za doterajšie vystupovanie prevažne chvália.

To, že Kali produkuje kvalitnú hudbu, objavuje sa v komerčných rádiách a najnovšie aj v televízii, neuniklo pozornosti organizátorov ostro sledovanej slovenskej ankety Osobnosť televíznej obrazovkyy, všetkým známej pod názvom OTO. Je prakticky netradičné, aby sa medzi laureátmi tejto ceny objavilo meno z rapového odvetvia, ktoré je aj v roku 2019 brané ako niečo, čo sa dištancuje od žiary masmediálnych reflektorov.

https://www.instagram.com/p/BtyXFLFDu8e/

Na celú vec dobre reagoval samotný Kali na svojom Instagrame. „To kam ste ma vystrelili?“ napísal a ľudia v komentároch dali jasne najavo, že raper to môže podľa ich názoru bez väčších problémov vyhrať. Keď si pozrieme mená, v ktorých spoločnosti Kali je, môžeme ho len pochváliť. Je to dobré nielen pre neho, ale aj pre celý rap.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *