Bratislavské vianočné trhy sú tu: Pozri sa, čo ťa tam čaká

Foto: unsplash.com

#Jedným z najpríjemnejších vecí blížiacich sa Vianoc sú jednoznačne vianočné trhy. Vďaka nim aspoň na chvíľu zabudneme na stres z nakupovania darčekov, riešenia toho, koľko na ne minieme a z celého toho zbytočného haló, ktoré sa okolo najkrajších sviatkov robí.

Medzi najnavštevovanejšie trhy na Slovensku patria zaručene tie v našom hlavnom meste. Bratislavské vianočné trhy odštartovali včera, 22. novembra. Priprav sa ale na poriadne zmeny.

Stánky na Hlavnom námestí majú oproti minulému roku odlišné usporiadanie. To, čo hodnotíme ako najväčšie pozitívum oproti predošlým rokom, je ale zaručene to, že ľudia už majú možnosť bezhotovostnej platby. Za veľké plus hodnotíme aj vratné poháre, čím sa minimalizuje odpad.

Chystáš sa na Bratislavské vianočné trhy? Nezabudni postnuť fotografiu na Instagram, pridaj k tomu #jemshashtagom alebo #cestujemshashtagom a radi tvoju fotografiu potom zazdieľame.  Pripomeň si atmosféru minuloročných vianočných trhov aspoň videom, ktoré sme pre teba natočili pred rokom.

Odporúčame