Plánuješ na dovolenku do obľúbených destinácií? Bratislavské letisko rozširuje svoju ponuku, už sa dostaneš aj do týchto krajín

Bratislavské letisko rozširuje ponuku.

Bratislavské letisko rozširuje ponuku. (Zdroj: Unsplash.com/Kevin Woblick)

#Aj ty sa chystáš tento rok na dovolenku, ale ešte nevieš, ktorú destináciu si vyberieš? Bratislavské letisko ti toto rozhodovanie určite neuľahčí. Ponúka totiž ďalšie dve krajiny, do ktorých budeš môcť letieť práve z hlavného mesta.

Spoločnosť Ryanair totiž spustila svoje nové priame linky a to z Bratislavy do Dalamanu v Turecku alebo do bulharskej Sofie. „Do Sofie v Bulharsku sa tak bude z Letiska M. R. Štefánika lietať až 6 x týždenne. Tri lety v týždni okrem Ryanairu zabezpečuje do hlavného mesta Bulharska a z neho aj letecká spoločnosť Wizz Air,“ poznamenalo bratislavské letisko na ich webe.

To však nie sú jediné novinky, ktoré spoločnosť Ryanair.v tohtoročnom letno letovom poriadku urobila. Podľa informácií na webe letiska taktiež „ako nové už v nedeľu 27. marca zabezpečil aj priame pravidelné lety do chorvátskeho Záhrebu a talianskeho Trapani, kam má v pláne lietať 3x, resp. 2x (Trapani) týždenne.“ Tak čo, kam sa chystáš na dovolenku ty?

Tak čo, kam sa chystáš na dovolenku ty?
Tak čo, kam sa chystáš na dovolenku ty? (Zdroj: Unsplash.com/Pascal Meier)

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, bts.aero
Odporúčame