Bobby Shmurda dissuje udavačov v tíme Young Thuga: Sú to potkani?

Bobby Shmurda

Bobby Shmurda dissuje udavačov (Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=1lL_85zWz38)

#Snitches get stitches? V piatok Bobby Shmurda vydal svoj už dávnejšie zverejnený singel „Rats“, v ktorom si berie na mušku udavačov zo súdneho procesu Young Thuga -YSL RICO.

„Heard you snitchin‘ on all of your friends / Took a plea deal, left the streets real, but left your dawg in that pen, ni**a / That pain don’t ever end,“ rapuje cez drill beat.

Brooklynský raper dáva jasne najavo, že nemá pochopenie pre tých, ktorí spolupracujú s federálmi, a dodáva: “Man, all y’all ni**as switched / It’s lit, man, f**k all y’all rap ni**as / Most of y’all some rat ni**as / All y’all chit chat, ni**a.”

Načasovanie skladby nie je náhodné. Gunna a Thugov brat Unfoonk patria medzi ôsmich obžalovaných, ktorí prijali dohodu o vine a treste v prípade YSL, ktorý vyvolal odpor niektorých členov hip-hopovej komunity. Shmurda sa preslávil tým, že prijal dohodu o vine a treste v prípade obvinení zo sprisahania z vraždy, aby si Rowdy Rebel mohol odsedieť za mrežami kratší čas. Z väzenia bol prepustený vo februári 2021 po takmer siedmich rokoch.

Jeho reakciu na celú problematiku si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame