Rekordná skladba kórejskej dievčenskej skupiny: Blackpink svojím novým singlom dostane aj teba

Blackpink je neodmysliteľnou súčasťou kórejskej hudobnej scény.

Skladba How You Like That od Blackpink zlomila hneď niekoľko rekordov (Zdroj: YouTube.com/ Blackpink)

#Pre priaznivcov kórejskej popovej hudby je skupina Blackpink ako Daniel Radcliffe pre fanúšikov Harryho Pottera. Dievčenská skupina je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou tejto sféry hudobného sveta. Práve preto boli ľudia nadšení, keď sa objavila informácia, že Blackpink sa po roku vracia na hudobnú scénu s novinkami. Prvou skladbou, ktorá uzrela svetlo sveta bolo How You Like That, ktorá sa stala okamžite hitom.

Už pár minút po vydaní skladby bolo jasné, že od nej môžeme čakať niekoľko rekordov. A to sa napokon potvrdilo. Videoklip k skladbe aktuálne drží rekord za najstreamovejšiu premiéru hudobného videa na YouTube s 1,65 miliónmi pozretí. Okrem toho bolo toto video prehraté za 24 hodín od vydania 86,3-miliónkrát, čím Blackpink zlomili aj rekord za najviac prehratí za jeden deň od vydania. Ďalší rekord zlomili za rekordne krátky čas, počas ktorého získali sto miliónov pozretí na YouTube. Ich videu k novej skladbe to trvalo len 32 hodín.

Dnes už taktiež vieme, že ďalšieho štúdiového albumu Blackpink sa dočkáme v septembri 2020. Pravdepodobne budú úspešné aj ďalšie ich skladby a na album aktuálne už čakajú tisíce ľudí. Sledoval si premiéru tohto klipu aj ty?

Zdroj: hashtag.sk, wikipedia.org
Odporúčame