VIDEO Najznámejšia kórejská skupina sa vracia s našľapanou novinkou: Za pár hodín počuli pieseň BTS milióny ľudí

Zdroj foto: Wikimedia Commons/AJEONG_JM

#Kto sleduje kórejskú hudobnú scénu vie, že BTS je jednou z najsledovanejších skupín, aké tu kedy boli a ich slávu len ťažko niekto prekoná. Priaznivcov si získali po celom svete a prerazili aj na svetových oceňovaniach. V uplynulom roku sme boli svedkami ich spoluprác aj s americkými interpretmi. Halsey so skupinou spolupracovala na hite Boy With Luv, Nicki Minaj bolo počuť v megahite Idol.

BTS sa objavili v minulosti aj v časopise Times, ktorý ich označil ako Lídrov novej generácie. Celosvetovo rastúca popularita skupiny sa odráža aj na turizme. Niektorí ľudia sú ochotní precestovať aj tisíce kilometrov len preto, aby navštívili domácu krajinu skupiny. Navyše sa preslávili aj dychberúcim vystúpením na Melon Music Awards alebo svojím vystúpením s Lil Nas X na Grammys 2020.

Tentoraz sa vrátili s novou pesničkou aj videom, ktorej videnia rastú doslova každou sekundou. Už po deviatich hodinách od uverejnenia videlo video viac ako 20 miliónov ľudí a tento comeback mnohí označili za druhý najúspešnejší po tom od Adele. Či už máš kórejskú hudbu rád alebo nie, novinka od BTS ťa určite nabije energiou a navyše tancom ponúkne aj kvalitný umelecký zážitok.

A čo ty, počúvaš BTS?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com
Odporúčame