Fanúšikovia Britney Spears, pozor! Speváčka vydáva svoje memoáre, odhalia tie najtemnejšie chvíle jej života

Raketový štart jej kariéry v detstve, pády ale aj situácie, ktoré jej zmenili život (Zdroj: https://www.instagram.com/p/CxGar0SJrnJ/)

#Britney Spears je pomerne kontroverznou postavičkou svetového showbiznisu už niekoľko rokov. Počas jej kariéry ju sprevádzali mnohé kauzy, ktoré sú s ňou spájané do dnešného dňa. Raketový štart jej kariéry v detstve, pády ale aj situácie, ktoré jej zmenili život. Toto všetko (a mnoho iného) je predmetom memoárov s názvom „The Woman in Me“, ktoré čoskoro vyjdú.

Kauza voľnosť pre Britney

Ak Britney Spears aspoň registruješ, tak isto vieš, že niekoľko rokov bojovala o prinavrátenie svojprávnosti. V spore medzi ňou a jej otcom, Jamiem Spearsom, došlo k záveru po veľmi dlhom boji. Obvinila ho z vykorisťovania a zneužívania, v čom ju podporili davy jej fanúšikom po celom svete. Aj vďaka ich podpore sa jej v novembri 2021 konečne podarilo získať právo voľne prehovoriť.

Ponižovaná už od puberty

Vo svojej knihe sa venuje aj základom svojej kariéry. Pôsobenie v Mickey Mouse klube hodnotí ako „výcvikový tábor pre zábavný priemysel“. Počas náročných príprav absolvovala tanečné skúšky, lekcie spevu a herectva, nahrávanie piesní, a popritom musela stíhať aj školu.

V tomto náročnom procese pôsobila s Justinom Timberlakeom, Ryanom Goslingom a Christinou Aguilerou. Podľa týchto zvučných mien môžeme usúdiť, že tento hudobný camp ponúkol štart nejednej hviezde.

Jej kariéru odštartoval hit One More Time, po ktorom prišli 4 úspešné albumy. Zákulisie tejto idylky bolo ale nešťastné… Od puberty si ju každý prezeral a hovoril jej nemiestne poznámky na jej telo. Kritika v tlači ju, podľa jej slov, zasiahla oveľa menej než tá, ktorú jej uštedroval vlastný otec. Opakovane jej mal hovoriť, že je tučná, a má s tým niečo robiť. Ako sa vyjadrila v knihe, cítila sa z toho nepríjemne. 

 

Nečakaná svadba a rýchly rozvod

Keď takmer pred dvoma rokmi, okrem voľnosti a možnosti spravovať svoj majetok, sa mohla konečne vydať aj za svojho priateľa, Sama Asghariho. Svadba bola veľkolepá, a svoje áno si povedali za účasti zvučných mien ako napríklad Madonny či Paris Hilton.

Manželská idylka netrvala dlho, pretože približne po roku sa dvojica rozviedla. Dôvodom mala byť nevera, ale aj hádky a násilie od Britney.

Komplikované rodinné vzťahy

Okrem toho, že stratila svojho manžela Sama, má komplikácie aj v ostatných rodinných vzťahoch. Napríklad k svojmu otcovi prechováva „love-hate“ vzťah – v jednom momente jej príspevky na sociálnych sieťach hovoria o tom ako ho nenávidí, v druhom je pre ňu vzorom.

Podľa jej vyjadrení však najhoršie nesie stratené vzťahy so svojimi deťmi, ktoré má s bývalým manželom Kevinom Federlinom. Speváčka údajne svojich synov nevidela približne dva roky, a komunikujú výlučne cez textovky.

V knihe dokonca uvádza, že jej splneným snom je to, že sa stala mamou. Nebolo to vždy také ružové, ako sa môže na prvý pohľad zdať…  

Neverná Justinovi?

Najhorúcejšia z informácií, ktoré vo svojich memoároch zmieňuje je, že v roku 2000 bola tehotná s vtedajším priateľom, Justinom Timberlakeom. Rozhodla sa ísť na potrat, pretože Justin sa vtedy necítil na to byť rodičom. Nechcela mu ublížiť, a tak jeho prianie poslúchla.

Naštrbené vzťahy mala spôsobiť údajná nevera Britney, ktorú v spomínanej knihe aj otvorene priznáva. Románik mala mať s choreografom Wadeom Robsonom, ktorý v tej dobe spolupracovať nielen s ňou, ale aj s Justinom Timberlakeom a jeho kapelou N’Sync. Justinovi sa neskôr priznala, on jej odpustil, a chcel vo vzťahu pokračovať. Jeho pocity si môžeš vypočuť v piesni Cry Me A River.

 

Radikálna zmena účesu

Frustráciu zo životných zásahov vyriešila po svojom. Keď sa na verejnosti objavila s oholenou hlavou, po tom, čo súd rozhodol o jej nesvojprávnosti (a určil jej otca ako poručníka), to Britney už očividne nezvládala.

„Ak by ma nechali žiť svoj život, viem, že by som nasledovala svoje srdce, a vyšla by som z toho správnym spôsobom, vyriešila by som to…“ uvádza Britney vo svojej knihe. Počas trinástich rokov sa mala cítiť ako tieň – nemala kontrolu nad sebou, svojím majetkom, a stratila všetko, na čom jej záležalo.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria River Red (@britneyspears)

 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame