Britney Spears napíše svoju vlastnú knihu: Vydavatelia sa o ňu pobili! Neuveríte, akú sumu dostane

Britney Spears napíše knihu: Neuveríte, akú sumu dostane

Britney Spears napíše knihu: Neuveríte, akú sumu dostane. (Zdroj: Unsplash.com/Sincerely Media)

#Svetoznáma speváčka Britney Spears sa rozhodla vyrozprávať svoj strhujúci príbeh a napíše knihu. Vydavatelia sa o tento unikát pobili. Víťaz zaplatí Britney poriadnu sumu peňazí.

Britney Spears patrí nielen medzi najlepšie speváčky na svete, ale tiež medzi veľmi silné osoby. Slávnou sa stala už v mladom veku, a to ešte netušila, čo ju čaká. Len málokto by totiž dokázal zvládnuť vzostupy a pády, akými si musela prejsť práve táto hviezda. Britney bola zbavená svojprávnosti a zverili ju do starostlivosti otca. Tomu je však už koniec a speváčka je opäť svojprávna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

„Vo svete, kde je tvoja vlastná rodina proti tebe, je v skutočnosti ťažké nájsť ľudí, ktorí vás chápu a prejavia empatiu! Chcem pomáhať druhým v zraniteľných situáciách a byť statočný!!!“ napísala na sociálnej sieti. Speváčka sa po toľkých rokoch rozhodla napísať svoju verziu príbehu. Rozhodla sa totiž napísať knihu o jej živote či rodine. Vydavateľstvá viedli boj o to, kto bude môcť svetu predstaviť tento výnimočný príbeh.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Nakoniec však podpísala zmluvu s vydavateľstvom Simon & Schuster. Za svoju knihu pritom má dostať až neuveriteľných 15 miliónov dolárov. Tešíš sa na túto knihu?

Zdroj: hashtag.sk, geo.tv, pagesix.com
Odporúčame