Ben Cristovao a Rytmus novým klipom posúvajú úroveň (VIDEO)

rytmus

Môžu ísť klipy v našich končinách ešte ďalej? Ben Cristovao a Rytmus novým vizuálom opäť prinášajú čosi iné. Ste pripravení na filmovú kvalitu?

Nedávny album od Bena Cristovaa je ďalší klenot z prostredia českej hudobnej scény. Po Benových predchádzajúcich projektoch je atmosféra albumu PROTENKONTRAST opäť trošku rapovejšia, čo sa nám v redakcii samozrejme veľmi pozdávalo. Tento album má vo svojom trackliste aj kopu veľmi solídnych spoluprác, kde sa okrem Majka Spirita, Ega, Calina a ďalších skvelých hostí ukázal aj sám Rytmus. A to rovno na jednej z najlepších vecí projektu.

Ben Cristovao a Rytmus otvárajú multiverzum

Po hajpe okolo marveloviek ako Loki, Spider-Man: No Way Home alebo Dr. Strange: Multiverse of madness je slovíčko „multiverzum“ veľmi žhavou témou. Nás tento hajp samozrejme taktiež neobišiel, čiže keď sa Ben a Rytmus dali dohromady práve v takomto tracku, srdiečka nám plesajú blahom. O to viac, že ide naozaj o dobrú skladbu, na ktorej klip nás chalani chystali aj teaserom. Práve dnešok je konečne tým dňom, kedy sa skladba „Multiverse“ svojho klipu dočkala. A stojí to za to!

⇒ Merch od Bena Cristovaa si vieš KÚPIŤ TU

Bitky, akcia a motorky

Nový videoklip z rúk režiséra Michala Herčku rozhodne stojí za pozornosť. Nebudú v ňom totiž chýbať mnohé akčné scény hodné poriadneho filmu. Za klipy takejto produkcie sa rozhodne nemusia hanbiť ani v zahraničí a pre všetkých skalných fans je to určite obrrovská odmena za to čakanie. Pekné sledovanie!

 

Odporúčame