Priprav sa na posledného Bonda s Danielom Craigom: Sleduj dokument o zrode agenta 007

Sleduj dokument o Craigovom agentovi 007

Sleduj dokument o Craigovom agentovi 007 (Zdroj: MGM)

#Nový James Bond je vždy veľká filmová udalosť. Inak tomu nebude ani koncom tohto septembra, pretože vo svojom poslednom filme sa nám ako agent 007 predstaví Daniel Craig. Už od jeho prvej snímky Casino Royale z roku 2006 zožal obrovskú slávu a predstavil sa nielen ako tradičný milovník žien, ale najmä ako seriózny agent s povolením zabíjať.

Spoločne s premiérou jeho poslednej bondovky No Time to Die však dostaneme možnosť pozrieť si špeciálny dokument, ktorý mapuje cestu Daniela Craiga od jeho začiatkov až po nakrúcanie posledného filmu. Ak teda aj ty napäto čakáš na premiéru nového Bonda, siahni po dokumente, ktorý ti prináša streamovacia služba Apple TV+.


Najlepšia bondovka všetkých čias? Sleduj nadupaný nový trailer pre snímku No Time To Die, ktorý tomu rozhodne nasvedčuje


Dokument ťa vezme na cestu Craigovým kástingom, prípravami na pästné súboje, ale aj na samotné nakrúcanie. Tvorcovia sľubujú dosiaľ nevidené zábery a lineárny príbeh z pohľadu herca, ktorý sa chopil jednej z najznámejších filmových úloh všetkých čias. Na Apple TV+ ho hľadaj pod názvom Being James Bond.

Zrekapituluješ si aj ty kariéru Daniela Craiga ako legendárneho a obľúbeného Jamesa Bonda? A chystáš sa do kina na jeho posledné vystúpenie v No Time to Die?

Zdroj: hashtag.sk, screenrant.com
Odporúčame