Nový Batman sa odhaľuje v brutálnej ukážke: Sleduj temné ulice Gothamu v začiatkoch kariéry temného rytiera

Robert Pattinson ako Batman

Robert Pattinson ako Batman (Zdroj: YouTube/Warner Bros. Pictures)

#Len nedávno sa konala veľká akcia DC Fandome, na ktorej DC spolu so štúdiom Warner Bros. Pictures ukázali, čo chystajú na najbližšie roky. Popri traileroch pre Suicide Squad, Snyder Cut Justice League či Wonder Woman, sme sa prekvapivo dočkali aj traileru pre nového Batmana. Toho totiž uvidíme až budúci rok.


Kniha, ktorú si rozhodne musí prečítať každý chlap: Už len samotný názov si okamžite zamiluješ


Hlavnú úlohu si strihne herec Robert Pattinson, ktorý už viackrát ukázal, že je dobrý herec a treba s ním počítať. Snímka režiséra Matta Reevesa by mala byť nielen komornejšia a realistickejšia než predošlé filmy, ale zároveň by mala naštartovať aj vlastnú sériu. Tá by nemala byť (zatiaľ) súčasťou žiadneho zdieľaného univerza. Nečakaj teda žiadne spájanie s inými hrdinami či Jokerom Joaquina Phoenixa.

Okrem spomínaného Pattinsona uvidíme aj Jeffreyho Wrighta, Paula Dana, Zoe Kravitz a Colina Farella. Práve o poslednom spomínanom sa dlho špekulovalo, no naozaj je pravda, že ho traileri vidíme (čas 01:18). Maskéri sa teda poriadne vybláznili. Premiéra na Slovensku je naplánovaná na 30. september 2021. Čo hovoríš na trailer? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Warner Bros. Pictures
Odporúčame