Veľké hity a jeden beat: Spevák zaspieval v jednej piesni hit Señorita, Despacito aj ľudovky, ich spojenie ťa dostane

Basta Fix vo svojom novom videu.

Basta Fix sa s výzvou popasoval skvele (Zdroj: youtube.com/Basta Fix)

#Basta Fix je mladým muzikantom, spevákom, songwriterom aj producentom. Ako hovorí na svojom YouTube kanáli, jeho cieľom je priniesť na Slovensko niečo, čo tu ešte nebolo. Spevák sa netají tým, že k hudbe mal blízko už od raného veku a nechýba mu chuť neustále sa zlepšovať a posúvať sa dopredu. Mladého umelca mnohí poznajú hlavne v spojení s Mafia Corner.


Sima a Kali dobyli slovenský YouTube: Toto sú tie najpozeranejšie hudobné videá roka 2020


Vo svojom najnovšom videu sa rozhodol skombinovať 17 pesničiek do jedného reggeaton beatu. V jednej piesni sa tak ocitli nielen slovenské ľudovky ako napríklad A od Prešova či pesničky z produkcie samotného Basta Fix a Mafie Corner. Do piesne, ktorej vládne jeden beat zapracoval mladý umelec aj pieseň od skupiny Modus Sklíčka a nájdeš tam aj cover verzie megahitov Señorita a Despacito. Prekvapením v piesni je aj Pečivo, Chleba, 4 rohlíky alebo Baby Shark Dance.

Umelec sa teda pasoval s výzvou, ktorá môže na prvé počutie znieť nezrealizovateľne. Výsledkom je však príjemné zmixovanie rôznych hitov do jednej melódie. Po vypočutí si mnohí určite priali počuť vo vynovenej verzii aj celé skladby, nie len ich krátke útržky.

Čo hovoríš na svieži mix piesní ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Basta Fix
Odporúčame