Barbie úspešnejšia ako Harry Potter? Film o populárnej bábike láme rekordy sledovanosti

Sebavedomá Barbie porazila v sledovanosti aj posledný film o najznámejšom čarodejníkovi súčasnosti (Zdroj: Warner Bros.)

#Prešiel už nejaký ten čas odo dňa, kedy bola do kín uvedená Barbie, no ako sa zdá, tržby tohto filmu stále narastajú. Do dnešného dňa Barbie zarobila 1,34 miliardy dolárov, čím prekonala doteraz najúspešnejší film spoločnosti Warner Bros, Harry Potter a Dary smrti – 2. Informuje o tom portál Screenrant.

Rekordmanka Barbie

Barbie bola do kín uvedená 21. júla. Odvtedy jej tržby narastali takmer raketovou rýchlosťou. Dnes je z nej najúspešnejší film filmového gigantu, spoločnosti Warner Bros. Barbie teda dokáže aj po mesiaci prilákať do kín veľké množstvo divákov, no a keďže plátnu tak skoro neplánuje dať zbohom, je pravdepodobné, že vysoké tržby budú stále stúpať.

Barbie teda prekonala rekord Warner Bros., ktorý ešte donedávna držala posledná časť série o mladom čarodejníkovi z roku 2011. Harry Potter a Dary smrti, časť druhá, doteraz dosiahol približne rovnaký zisk ako Barbie, no ako sme spomenuli, Barbie ešte posledné slovo nepovedala, takže už dnes sú tržby tohto filmu zrejme vyššie.

Si aj ty fanúšik Barbie, alebo dáš radšej prednosť Harrymu Potterovi?

 

Sleduj náš Instagram

 

Zdroj: hashtag.sk, Screenrant.com
Odporúčame