Po 13 rokoch sme sa konečne dočkali: Sleduj prvú ukážku na Avatara 2, ktorá sľubuje najsilnejší audiovizuálny zážitok roka

Jake vymenil Ikrana za vodného tvora

Jake vymenil Ikrana za vodného tvora (Zdroj: 20th Century Studios)

#Kamkoľvek ideme, rodina je našou pevnosťou – tieto jediné slová padli v prvej ukážke na snáď najočakávanejší film posledných rokov. Po celých 13 rokoch sa James Cameron vracia, aby sme sa znova pozreli na planétu Pandora a tentokrát aj jej vodné hlbiny plné zaujímavých tvorov a tajomstiev.

Jake a Neytiri už majú nejedno dieťa a vyzerá to tak, že ľudskú hrozbu nadobro odvrátili. Život na Panrode sa akoby zastavil. No ľudia by sa mali na planétu vrátiť, pretože ešte stále ukrýva množstvo bohatstva. Sme už jednoducho takí. Jack musí znova vziať do rúk luk so šípmi a zbrane, aby zachránil svoj nový domov.


Avatar 2 už má potvrdený dátum premiéry aj oficiálny názov: Vieme aj nové informácie o prvej ukážke!


Ak ťa neoslovil príbeh, nevadí. Ide síce o niekoľkokrát vyžmýkanú látku, no pre Avatar je a vždy bol oporným pilierom práve vizuál. Keď ťa na trailere nepresvedčia tie úžasné zábery plné digitálnych trikov, dokonale vyrenderovaný neexistujúci svet, bezchybný motion-capture a skvelá kamera v pohybe, tak už ti zrejme nie je pomoci.

Ale ak patríš na tú druhú stranu, pravdepodobne ťa čaká ten najsilnejší kinový zážitok za posledné roky, aspoň po audiovizuálnej stránke. Režisér James Camerom v ukážke pomaly buduje napätie a už teraz sa neviem dočkať na návštevu kina. Premiéra filmu Avatar: The Way of Water je naplánovaná na 15. decembra a pôjde výhradne o kinový titul. Podporíš ho v kine?


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s našim maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame