Auto, kino, obchod: 14 vzrušujúcich miest, kde by to stálo za hriech

pexels.com

pexels.com

#Každý má chuť občas si v sexe trošku zaexperimentovať. Dokonca aj ženy! A čo môže byť lepšie, ako dopriať si trochu rozkoše na netradičnom mieste a dodať tak do vzťahu štipku korenia? Napätie z toho, že vás pri tom niekto odhalí, dokáže vzrušenie poriadne vystupňovať. Takže ak máte odvahu, odporúčame nasledovné miesta.

1. Auto

Začneme tak trochu light. Pretože sex v aute je pomerne bežnou záležitosťou a možno to už máte za sebou. Ak nie, je načase to skúsiť! Odparkujte to na nejaké nezvyčajné a zaujímavé miesto. Možno s romantickým výhľadom na vodu alebo s peknou prírodnou scenériou. A môžete ísť na vec. Len pozor, aby vám na okienko nezaklopal policajt…

2. Park

Ak máte po svojom boku poriadnu divošku, určite pristúpi aj na sex vo verejnom parku. Samozrejme, nie napoludnie, keď je plný hrajúcich sa detí a mamičiek. No po súmraku by to možno šlo! Vytiahnite ju na večernú prechádzku a potom šup s ňou do najbližších kríkov. Uvidíte, ako vás oboch sexuálne nabije ten adrenalín!

pixabay.com
pixabay.com

3. Verejné toalety

Čo tak rozdať si to na verejných toaletách? Napríklad niekde v bare, obchodnom dome alebo na vlakovej stanici? Jasné, sú špinavé, plné baktérií a smradu. Ale „na stojáka“ a bez prehnaného vyzliekania by to možno šlo. Samozrejme, toto miesto je dosť extrémne, takže každá sa na to určite nepodujme.

4. Zábavný park

Najlepšiu zábavu aj v zábavnom parku si môžete dopriať s frajerkou! A tým nemyslím len potešenie z atrakcií. Niektoré sú stavané tak, že vás v nich v podstate nie je vidno. prípadne len od pása nahor. Ale to, čo robíte „pod kapotou“, je svetu skryté. Počas dlhej jazdy, napríklad na horskej dráhe, si tak môžete navzájom dopriať trochu adrenalínu a rozkoše navyše. Lebo aj ruka frajerky je lepšia ako vlastná!

5. Kancelária

Pracujete v úrade? Ak má niekto z vás vlastnú kanceláriu, ideálna príležitosť ako ju využiť aj inak, ako len na prácu! Zamknite sa (alebo možno aj nie) a môžete ísť na to! Ten pocit, že kolegovia sa prechádzajú za dverami a každú chvíľu môže niekto zaklopať, prípadne aj vojsť… Nemali by ste to naťahovať, tak šup. Toto prostredie vzrušuje aj samotné ženy.

6. Strecha

Či už strecha paneláku alebo akejkoľvek inej budovy, na ktorú sa viete dostať. Sex na streche je síce verejný, ale riziko pristihnutia je veľmi malé. Veď kto by tam hore už len liezol? Jedine ak ďalší párik, ktorý si to bude chcieť rozdať. Ak teda túžite s frajerkou po sexe na verejnosti, ale bez rizika pristihnutia, strecha je pre vás to pravé. Len treba byť opatrný. Bezpečný sex v tomto prípade dostáva aj iný rozmer.

7. Knižnica

Či už klasická mestská alebo univerzitná. Na tom nezáleží. Šupnite sa do uličky s najmenej zaujímavými knihami. Tam budete mať s frajerkou pokoj a riziko odhalenia sa minimalizuje. Ale pozor! Musíte byť ticho a svoje vášne držať trošku na uzde. Ženy však milujú intelektuálov.

8. Počas jazdy

Odporúčam skôr parkovisko, aby ste sa nedostali do problémov, prípadne nespôsobili nehodu. Ale keď sa vám s ním bude hrať počas jazdy, zrejme na to nikdy nezabudnete! A rovnako vzrušujúce to bude pre ňu. Nabudúce si napríklad budete môcť vymeniť úlohy.

pexels.com
pexels.com

9. Dovolenka

Ženy túžia po romantických zážitkoch. Práve preto sa často stáva, že na dovolenke sa zoznamujú s rôznymi „plážovými inžiniermi“ a odnášajú si naozaj horúce spomienky. Takže počas dovolenky pripravte nejaké romantické prekvapko. Aby sa za žiadnym plážovým týpkom nemusela obracať. Nájdite vhodné miesto a rozdajte si to napríklad aj na pláži! Nech má po príchode z dovolenky o čom rozprávať svojim kamoškám. Klišé, ale vždy zaberie.

 

10. Loďka

Každý máme nejaké záľuby. Ak sa vaša frajerka rada člnkuje, trošku jej túto záľubu môžete okoreniť. Vezmite ju do stredu jazera a tam ju poriadne obšťastnite! Ešte romantickejšie bude, ak to urobíte večer. Pri svite hviezd to bude pre ňu určite super zážitok. Ale pozor! Dajte sa do toho, len ak ste na vode dobrí. Riziko prevrátenia člna pri vašich hrátkach je veľké.

11. Sauna

Čo tak zapotiť sa v saune trošku viac? V mnohých wellness zariadeniach si môžete prenajať saunu len pre seba. Budete tam mať teda dosť súkromia, aby ste si to poriadne užili. Predstavte si to. Vaše spotené telá sa po sebe len tak kĺžu… to je erotika! Po všetkom si môžete spolu skočiť do studeného bazéna a schladiť vášne.

12. Kino

Posledné rady v kine väčšinou nie sú obsadené. Keď sa zhasnú svetlá, môžete si v podstate robiť čo chcete! Je jasné, že to nebude sex, aký si doprajete doma v posteli. Ale existujú aj iné spôsoby, ako ju môžete obšťastniť. A ona vás tiež!

13. Kabínka v obchode

Ak vám povie, že o tom nikdy neuvažovala, tak klame! Každej žene určite napadlo, aké vzrušujúce by to mohlo byť v kabínke obchodu. Niektoré obchodné domy majú naozaj veľkorysé kabínky s množstvom miesta. V pohode sa tam môžete schovať obaja bez toho, aby si vás niekto všimol. A užívať si! Konečne aj ako chlap začnete zbožňovať nakupovanie!

14. Len tak, na verejnosti

V mnohých ženách sa skrývajú doslova diablice. A nevadí im, čo si o nich myslia iní ľudia. Hlavne, že sú spokojné! Zistite, či nie je podobná aj vaša partnerka. Nevravím, že sa máte vystaviť niekde na námestí a ísť na vec. To by vám určite neprešlo. Ale vyberte nejaké miesto, kde je menšie riziko odhalenia. Možno budete prekvapený, že vaša frajerka je tak trošku deviant.

pixabay.com
pixabay.com

Ženy sú už také. Možno po sexe na verejnosti ani netúžia. Ale keď to robila ich kamoška, chcú to skúsiť tiež! Takže poďte na to a pripravte pre svoju frajerku vzrušujúce chvíle!

Zdroj: therichest.com

Odporúčame